خدمات گروه آتیه آفرینان

اطلاعات صحيح اولين و مهمترين نياز يك متقاضي میباشد. قوانين و شرايط کشورها و بخصوص کشور اتریش همیشه متغير بوده و به همين دليل دقت در انتخاب مشاور و وكيل مناسب به منظور گرفتن اطلاعات درست،پذیرش تحصیلی و ویزا مهمترين ابراز كسب موفقيت است.

همیشه برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند بیشترین نگرانی و استرس از بابت گرفتن پذیرش و ویزا و پس از آن شرایطی که در هنگام ورود اولیه به کشور با آن مواجعه می باشد هدف ما از تشکیل گروه آتیه آفرینان در ابتدا اطلاع رسانی درست در رابطه با انتخاب کشور ،رشته تحصیلی و دانشگاه و سپس بکارگیری قویترین گروههای برای اخذ پذیرش و ویزا و در انتها ساپورت کامل متقاضیان در کشور مقصد می باشد تا بر این اساس بتوانیم شرایطی را بوجود آوریم که متقاضیان ما بدون هیچگونه نگرانی تنها خود را برای ورود به یک کشور جدید و شرایط زندگی جدید آماده سازند.

گروه آتیه آفرینان بعنوان بزرگترین مرکز اطلاعاتی کشور اتریش اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای اقامتی و مهاجرتی از کشور اتریش می نماید.

گروه آتیه آفرینان

گروه آتیه آفرینان

ما با داشتن بیش از هزاران پرونده موفق در رابطه با دانشگاه های اتریش  ، بدون شک بعنوان قویترین و حرفه ای ترین موسسه ارائه دهنده خدمات دانشجویی و ویزایی در اتریش می باشیم. دارا بودن جامع ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی دانشگاه های اتریش استفاده از با تجربه ترین مشاوران با اطلاعات بروز، شناخت بسیار دقیق از ساختار دانشگاه های اتریش و کشور اتریش ارتباطات مستقیم با دانشکده ها، اساتید و کارکنان مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها و همچنین ادارات مهاجرتی و سفارت اتریش توانسته شرایط استثنایی برای متقاضیان تحصیل در اتریش بوجود آورد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست