پاسپورت اسلواکی

کشور اسلواکی در اروپای مرکزی قرار دارد و پایتخت آن براتیسلاوا می باشد . پاسپورت اسلواکی در رده 7 دنیا قرار دارد و شما با داشتن پاسپورت کشور اسواکی می توانید به 121 کشور بدون ویزا سفر کنید و همینطور 40 کشور ویزا ورود در خاک می دهند و این نشان دهنده اعتبار پاسپورت خواهد بود. زیرا اعتبار پاسپورت کشور ها با تعداد کشور هایی که بدون دریافت ویزا می توانند به آنها سفر کنند مشخص خواهد شد . باتوجه به شرایط زندگی در اسلواکی و هزینه زندگی و امن بودن آن افراد زیادی علاقمند به دریافت پاسپورت این کشور هستند.

توجه به این نکته ضروری است که افراد برای اینکه بتوانند پاسپورت کشوری را کسب کنند از طریق خاک و یا خون پاسپورت به فرزندان اعطا می شود و اسلواکی از جمله کشور هایی است که اصل خون را برای فرزندان در نظر دارد و باید یا پدر یا مادر کودک شهروند اسلواکی باشند تا بتوانند تابعیت را به فرزندان خود منتقل کنند .

پاسپورت اسلواکی مزایای پاسپورت اسلواکی

افراد با این پاسپورت می توانند به کشور های عضو شنگن سفر کنند و امکان استفاده از مزایای زندگی در اروپا را خواهند داشت. می توانند کار کنند حتی با شرکت های بین المللی بدون هیچ گونه محدودیتی و از خدمات درمانی برای خانواده خود استفاده کنند . از مزایای تحصیل در اتحادیه اروپا استفاده کنند . در کشور امن اسلواکی زندگی کنند . در کل می توانند مانند هر شهروند دیگری در این کشور باشند و البته لازم است زبان مردم را نیز برای ارتباط و زندگی در این کشور بدانند .

پاسپورت اسلواکی روش های دریافت پاسپورت اسلواکی

شما ابتدا باید اقامت این کشور را داشته باشید تا بتوانید برای پاسپورت درخواست دهید . اگر به مدت 5 سال در این کشور کار کنید و مالیات بپردازید می توانید برای پاسپورت نیز درخواست دهید . با تحصیل در اسلواکی می توانید در این کشور اقامت داشته باشید اما باید بتوانید بعد از تحصیل در اشلواکی کار پیدا کنید تا بیمه و مالیات پرداخت کنید و اجازه اخذ پاسپورت داشته باشید . از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک یا ثبت شرکت در اسلواکی می توانید برای پاسپورت درخواست دهید . ازدواج راه دیگری برای دریافت پاسپورت است با گذشت 5 سال از زندگی با شهروند این کشور می توانید پاسپورت را دریافت کنید .

پاسپورت اسلواکی

پاسپورت اسلواکی

پاسپورت اسلواکی مدارک لازم برای دریافت پاسپورت اسلواکی

با برآورده کردن شرایط لازم با توجه به شیوه اقامتی خود می توانید برای پاسپورت کشور اسلواکی درخواست دهید که باید مدارکی را نیز آماده کنید این مدارک را در زیر آورده ایم:

  • تکمیل فرم درخواست
  • پاسپورت معتبر
  • گواهی سلامت پزشکی
  • اثبات دانش زبان اسلوواک
  • مدارک هویتی
  • عکس
  • مدارک محل سکونت
  • گواهس اشتغال به کار قانونی در این کشور
  • گواهی عدم سو پیشینه کیفری

پاسپورت اسلواکی هزینه دریافت پاسپورت اسلواکی

هزینه افرادی که برای پاسپورت درخواست می دهند برای افراد بالای 18 سال 663.5 یورو و افراد 15 تا 18 سال 132.5 یورو ، افراد زیر 15 سال 99.5 یورو و فرزندی که از شهرند اسلواکی متولد شده است 16.5 یورو می باشد .

 

گروه آتیه آفرینان ایرانیان  مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست