ویزای توریستی سوئیس (Switzerland)

ویزای توریستی سوئیس – هدف از اخذ ویزای توریستی کشور سوئیس

کشور سوئیس بدلیل داشتن طبیعت بکر و دست نخورده ، گردشگران بسیاری را در سرتاسر دنیا به سمت خود می کشاند . علاوه بر طبیعت بسیار دیدنی ، مناظر و معماری های تاریخی و قدیمی ، کشوری بسیار آرام و صلح طلب است و به لحاظ اقتصادی بسیار رو به رشد و در حال توسعه است . همین امر موجب شده که هر ساله گردشگران بسیاری بواسطه ویزای توریستی وارد خاک کشور سوئیس شوند .

ویزای توریستی سوئیس – مرحله اول جهت دریافت ویزای توریستی کشور سوئیس

برای دریافت ویزای توریستی کشور سوئیس می بایست درصدد متقاعد سازی سفارت کشور سوئیس برآیید به این صورت که صرفا می خواهید مدت کوتاهی را جهت بازدید و گردش در این کشور سپری کنید و بعد از این مدت می خواهید به کشور خود بازگردید چه بساکه افراد زیادی بواسطه ویزای توریستی به کشور سوئیس وارد شده و قصد اقامت دائم را داشته اند و همین امر باعث شده که دریافت ویزای توریستی از این کشور سخت تر از قبل شود.

ویزای توریستی سوئیس – مدارک مورد نیاز جهت ویزای توریستی سوئیس

از آنجا که هدف از اخذ ویزاهای توریستی بازدید و گردش در کشور سوئیس می باشد ، لذا مدارک شناسایی مثل پاسپورت و شناسنامه در وهله اول مورد نیاز است که باید به زبان انگلیسی ( دراکثر مواقع )  ترجمه شود . علاوه برآن فرد می بایست برای مالکیت منزل یا زمین خود را بواسطه نامه های بانکی به اثبات برساند . یکسری اقدامات هستند که احتمال اخذ ویزای توریستی را افزایش می دهند بطور مثال نامه اشتغال به تحصیل ، چون اثبات می کند که فرد درحال حاضر مشغول به تحصیل در ایران است بنابراین فرد به کشور مبدا خود بازمی گردد و یا نامه ماموریت کاری مهم در سمت های شغلی بالا نیز در این زمینه تاثیر گذار هستند چراکه اثبات می کند که فرد در کشور ایران شغل و سمت مهمی دارد و در ایران به شغل او نیاز است لذا باید به کشور خود بازگردد .

ویزای توریستی سوئیس – چه مواردی باعث بالا رفتن شانس ویزای توریستی می شود ؟

همانطور که در قسمت قبل اشاره شد هر فرد برای دریافت ویزای توریستی می بایست اسناد مالکیت ، اثبات تحصیلی و.. را ارائه دهد ، بنابراین اگر افرادی که میخواهند گروهی و یا خانوادگی اعزام شوند اگر تک تک اقدام کنند نتیجه بهنری میتوانند بگیرند. و یا اگر از بین اقوام فرد ،کسی در کشور سوئیس اقامت داشته باشد ، می تواند با ارسال دعوت نامه برای فرد اصلی شانس ویزای این فرد را افزایش دهد .

ویزای توریستی سوئیس – قوانین حاکم بر ویزای توریستی کشور سوئیس

کشور سوئیس از جمله اعضای کشورهای پیمان شنگن است بنابراین با دریافت ویزای توریستی این کشور براحتی می توان در تمامی کشور های  این حوزه رفت وآمد کرده و از مناظر آن کشورها نیز بازدید داشت . در موارد بسیاری افراد این پرسش را دارند که آیا می توان با داشتن ویزای توریستی ، اقامت این کشور را هم گرفت یا خیر ؟ اگر فرد در مدتی که بواسطه ویزای توریستی خود در کشور سوئیس اقامت دارد ، بتواند یک فرصت شغلی بوجود بیاورد، می تواند بعد از بازگشت از کشور سوئیس ، براحتی ویزای کاری گرفته و درخواست اقامت بدهد . البته شغلی که درخواست می دهند می بایست ویژگی های یک شغل را کاملا دارا باشد و در رشته مشاغل کاذب نباشد . البته شایان ذکر است که اگر فرد از تمکن مالی مناسبی برخوردار نباشد در مرحله اول برای دریافت ویزای توریستی با مشکل مواجه خواهد شد که در این صورت بهتر است از طرف فردی از آشنایانش در کشور سوئیس دعوت نامه داشته باشد تا حامی مالی وی شود و هزینه های خوراک و درمان او را در مدت اقامتش در کشور سوئیس متقبل شود .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست