ویزای تحصیلی اسلواکی

دانشجویان خارجی می توانند به زبان انگلیسی در کشور اسلواکی تحصیل نمایند . طول دوره هر ترم تحصیلی در اسلواکی 5 ماه می باشد و شروع سال تحصیلی در کشور اسلواکی در فصل بهار و فصل پاییز می باشد .

برای تحصیل در کشور اسلواکی دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی الزامی است . برای تهیه ویزای تحصیلی اسلواکی دانشجو باید پس از دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود در کشور اسلواکی ، ابتدا به سفارت اسلواکی در کشور ایران مراجعه نماید .

در مقاله ” اقامت در اسلواکی” به طور مفصل درباره شرایط اقامت و تابعیت اسلواکی اطلاعات کسب کنید .

لازم به ذکر است که دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی نسبت به ویزای تحصیلی سایر کشور ها برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی بسیار راحت تر است ، زیرا کشور اسلواکی شرایط راحت تری را برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی دارد .

روش دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی به این شرح است که ابتدا فرد برای تعیین وقت سفارت اسلواکی اقدام می نماید . سپس در تاریخی که قبلاً توسط سفارت به فرد ارائه شده است فرد باید در سفارت اسلواکی حاضر باشد . پس از انجام مصاحبه و ارائه مدارک توسط فرد به سفارت اسلواکی در صورتی که درخواست فرد تایید شود اجازه ورود او به کشور اسلواکی صادر خواهد شد .

در مقاله ” مهاجرت به اسلواکی” به طور مفصل درباره شرایط مهاجرت به اسلواکی اطلاعات کسب کنید .

ویزای تحصیلی اسلواکی مدارک لازم جهت تهیه ویزای تحصیلی اسلواکی

  • تکمیل فرم درخواست ویزای تحصیلی اسلواکی
  • پاسپورت متقاضی با حداقل اعتبار 6 ماه
  • بیمه مسافرتی متقاضی جهت دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی
  • گواهی تمکن مالی متقاضی جهت دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی
  • پرداخت هزینه های لازم ( 60 یورو ) جهت دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی

پس از  15 روز کاری مشخص خواهد شد که مدارک متقاضی و درخواست او تایید خواهد شد یا خیر در صورت تایید درخواست متقاضی و مدارک او ویزای تحصیلی اسلواکی برای متقاضی صادر خواهد شد .

در مقاله ” تحصیل در اسلواکی ” به طور مفصل درباره شرایط تحصیل در اسلواکی اطلاعات کسب کنید .

جهت کسب اطلاعات کامل تر در زمینه ویزای تحصیلی اسلواکی و دریافت مشاوره رایگان می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست