وضعیت آب و هوای اتریش

 وضعیت آب و هوای اتریش – اتریش

اتریش یکی از کشور های اروپای مرکزی است و پایتخت این کشور شهر وین است ؛ این کشور از لحاظ وسعت برابر کشور امارات است و از 9 ایالت تشکیل شده و حدودا 60 درصد از وسعت این کشور را رشته کوه های آلپ شرقی تشکیل میدهند ؛ این کشور در سال 2008 میلادی دارای جمعیتی به اندازه 8،5 میلیون نفر بوده است.

این کشور در کنار خود همسایگانی مانند کشور آلمان ، جمهوری چک ، اسلوواکی ، مجارستان ، ایتالیا ، اسلوونی ، سوئیس و لیختنشتاین را دارا میباشد و با این کشور ها هم مرز است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل در اتریش می توانید مقاله ” تحصیل در اتریش ” را مطالعه فرمایید .

وضعیت آب و هوای اتریش – آب و هوای کلی کشور اتریش

آب و هوای اتریش بطور کلی معتدل است و میتوان گفت همانند کشور های دیگر اروپا میباشد ، در اتریش معمولا آب و هوای مناطق شمالی سرد تر از بقیه نقاط است و معمولا شمال این کشور با جنوب این کشور اختلاف دمایی به اندازه 5 تا 7 درجه را دارد.

وضعیت آب و هوای اتریش – جزییات آب و هوای اتریش

آب و هوای اتریش در فصل تابستان گرم و در فصل های زمستان معتدل و بهاری است  این کشور بدلیل وجود کوه های آلپ معمولا بارش زیادی را در فصل های زمستان تجربه میکند و زمستان های این نقاط طولانی تر از بقیه نقاط است.

آب و هوای اتریش قاره ای بوده و از آب و هوای قسمت جنوب شرقی اروپا تاثیر میگیرد در برخی نقاط از اتریش آب و هوای میان دریا و قاره ای دیده میشود که تآثیر گرفته از آب و هوای آتلانتیک در جنوب وآب و هوای قاره ای درجنوب شرقی است.

توصیه شرکت آتیه آفرینان ایرانیان برای اقامت و تابعیت در اتریش، مشاوره از مشاوران آتیه آفرینان ایرانیان و مطالعه مقاله ” اقامت در اتریش” است .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به اتریش شرکت آتیه آفرینان ایرانیان توصیه می کند نگاهی به مقاله ” مهاجرت به اتریش” بیاندازید.

وضعیت آب و هوای اتریش – زمان مناسب برای سفر به اتریش

بهتر است برای سفر به اتریش زمانی اقدام کنید که خلوت تر است تا بتوانید از جاذبه های این کشور نهایت استفاده را بکنید معمولا در ماه های آپریل و سپتامبر آب و هوای این کشور بسیار عالی میباشد و موقعیت زمانی خوبی برای سفر است

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست