هزینه مهاجرت به چک

جمهوری چک ار جمله کشور های اروپای مرکزی است و پراگ پایتخت این کشور است . هزینه زندگی در این کشور به نسبت بسیاری از کشور های اروپایی ارزان تر است . این کشور به یکی از مقاصد مهاجرتی تبدیل شده است . از این رو هزینه مهاجرت به چک برای این افراد بسیار مهم است . برای مهاجرت به این کشور راه های زیادی وجود دارد مانند تحصیل ، ازدواج ، سرمایه گذاری و کار در جمهوری چک که البته هزینه مهاجرت به جمهوری چک در روش های مختلف متفاوت است .

هزینه مهاجرت به چک هزینه زندگی در چک

هزینه زندگی در چک بسته به استایل زندگی افراد دارد اما به طور میانگین می توان گفت هزینه اجاره مسکن برای یک واحد یک خوابه در مرکز شهر 502.68 یورو خواهد بود و برای خارج از شهر حدود 100 یورو ارزان تر خواهد بود . آپارتمان سه خوابه 863.53 یورو و در خارج از شهر مسکن مشابه حدود 200 یورو ارزان تر می باشد . هزینه آب و برق و شارژ برای یک واحد 85 متری حدود 161 یورو می باشد . به طور میانگین برای خوراک در ماه باید 155 یورو بپردازید .

هزینه مهاجرت به چک

هزینه مهاجرت به چک

 

هزینه مهاجرت به چک هزینه مهاجرت به چک از طریق تحصیل

یکی از روش های مهاجرت به جمهوری چک تحصیل می باشد . با این روش هزینه های مهاجرت به کشور چک شامل شهریه و هزینه زندگی ماهانه خواهد بود . که البته هزینه های دانشگاه بر اساس رشته تحصیلی و سطح دانشگاه مشخص خواهد شد . مثلا برای تحصیل به زبان انگلیسی باید بین 8 هزار تا 12 هزار یورو شهریه پرداخت شود . هزینه تحصیل در دوره کارشناسی بین 2هزار یورو تا 7 هزار یورو می باشد . برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی حود 14500 یورو هزینه خواهد داشت .

هزینه مهاجرت به چک هزینه مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در چک یکی از راه های مهاجرت به این کشور است . که می توانید با دریافت ویزای سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت به این کشور نمایید  . پر طرفدارترین روش سرمایه گذای در این کشور شرکت با مسئولیت محدود است . با کارآفرینی نیز می توان ویزای سرمایه گذاری دریافت نمود . برای شرکت با مسئولیت محدود بایستی سرمایه اولیه را حداقل 2 میلیون کرون چک معادل 80 هزار یورو در نظر گرفت، از این طریق تنها مدیر عامل شرکت و اعضای خانواده او می توانند برای ویزای بلند مدت و سرمایه گذاری در جمهوری چک درخواست دهند . البته روش های دیگری نیز برای سرمایه گذاری در این کشور وجود دارد مانند خرید اوراق قرضه اما به شهروندان خارجی از این طربق اقامت داده نخواهد شد .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست