هزینه مهاجرت به سوئیس

سوئیس، کشوری در اروپای غربی می باشد و با آلمان و اتریش فرانسه و ایتالیا و لیختن اشتاین همسایه است . سوئیس یک کشور اقتصادی قدرتمند است و شرایط مهاجرتی سختی دارد . افراد زیادی علاقمند به دریافت تابعیت سوئیس و استفاده از مزایای شهروندی این کشور هستند . برای علاقمندان به تحصیل دانشگاه های سوئیس مقصد جذابی می باشد . از طریق ازواج با شهروند این کشور و یا سرمایه گذاری و کار می توانید اقدام به مهاجرت نمایید. هزینه مهاجرت به سوئیس موردی است که افراد علاقمند به مهاجرت این کشور به آن توجه می نمایند . این هزینه بسته به روش مهاجرتی شما متفاوت می باشد .

هزینه مهاجرت به سوئیس هزینه زندگی در سوئیس

هزینه زندگی در سوئیس بسیار بالا می باشد و افرادی که از سطح درآمد و یا سرمایه زیادی برخوردارند قادر به زندگی در این کشورند . به طور میانگین به 40 هزار دلار در سال برای زندگی نیاز خواهید داشت . هزینه مهاجرت به کشور سوئیس در یک سو و هزینه زندگی در این کشور در سوی دیگر قرار دارد و افراد باید ابتدا شرایط را ارزیابی نمایند و بعد برای مهاجرت به این کشور اقدام کنند . مثلا برای اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر در حدود 1500 فرانک باید بپردازید یا آپارتمان سه خوابه در حدود 3 هزار فرانک خواهد بود .  هزینه بیمه درمانی نیز در حود 400 تا 500 یورو در ماه می باشد .

هزینه مهاجرت به سوئیس – هزینه مهاجرت به سوئیس از طریق خرید ملک

لازم به ذکر است که خرید ملک به تنهایی منجر به اقامت دائم شما نمی شود اما می تواند به روند آن کمک کند . هزینه مهاجرت به سوئیس از طریق خرید ملک حداقل 30 هزار یورو می باشد و افراد می بایست حداقل 5 سال در سوئیس زندگی کنند و تمکن مالی مناسبی داشته باشند .

هزینه مهاجرت به سوئیس

هزینه مهاجرت به سوئیس

هزینه مهاجرت به سوئیس – هزینه مهاجرت به سوئیس از طریق تحصیل

مهاجرت به سوئیس از طریق تحصیل یکی از روش های آسان برای مهاجرت می باشد . متوسط هزینه برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را حدود 1600 یورو و در رشته هایی مانند داروسازی را تا 16هزار یورو باید در نظر گرفت . البته این مبالغ بسته به دانشگاه و شهر متقاضی متفاوت خواهد بود . هزینه زندگی در سوئیس را نیز دانشجویان باید در نظر بگیرند . برای خوابگاه ها نیز بین 350 تا 800 یورو در ماه باید پرداخت نمایید .

هزینه مهاجرت به سوئیس – هزینه مهاجرت به سوئیس از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در سوئیس برای سرمایه داران و افراد بازنشسته مناسب است . با استفاده از سرمایه گذاری ببه ارزش 1 میلیون یورو در یک شرکت سوئیسی و یا پرداخت مالیات به صورت یکجا به مبلغ 150 هزار ( به قوانین کانتون بستگی دارد ) برای اقامت سوئیس اقدام نمایند . به استان های این کشور کانتون گفته می شود .  سن افراد بالاتر از 55 سال نباید باشد . برای ثبت شرکت نیز می توان 13 هزار یورو سرمایه اولیه داشت و یکی از مدیران باید مقیم سوئیس باشد .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست