هزینه مهاجرت به اسلواکی

اسلواکی در اروپای مرکزی واقع شده است و آب و هوای معتدلی دارد . اسلواکی سرزمینی نیمه کوهستانی می باشد . کوه ‌های آن در شرق و شمال و قسمتی از غرب کشور واقع اند . پایتخت این کشور براتیسلاوا می باشد . پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا و شنگن باعث شده است مهاجران بیشتری به این کشور علاقمند باشند . این افراد از روش های گوناگونی مانند تحصیل ، کار ، ازدواج با شهروند این کشور و یا سرمایه گذاری وارد کشور شده اند . هزینه مهاجرت به اسلواکی مورد توجه این افراد بوده است . سطح زندگی این کشور رو به رشد است .

هزینه مهاجرت به اسلواکی هزینه زندگی در اسلواکی

هزینه زندگی در اسلواکی نسبت به بسیاری از کشور های اروپایی پایین تر است و برای اجاره ماهیانه یک واحد 85 متری چیزی حود 939 یورو باید بپردازید . البته برای خانه های کوچکتر مثلا یک خوابه در مرکز شهر می توانید 470 یورو پرداخت کنی و در اطراف شهر حدود 100 یورو ارزان تر خواهد بود . با این وجود می توان گفت هزینه زندگی در این کشور به صرفه تر است و شما راحت می توانید زندگی کنید .

هزینه مهاجرت به اسلواکی

هزینه مهاجرت به اسلواکی

هزینه مهاجرت به اسلواکی – هزینه مهاجرت به اسلواکی از طریق تحصیل

اگر علاقمند به تحصیل در دانشگاه های اسلواکی هستید ذکر این نکته مهم است که با تسلط به زبان این کشور امکان تحصیل رایگان برای شما فراهم است . اما تحصیل در دانشگاه های انگلیسی بسته به رشته تحصیلی و مقطع و سطح دانشگاه شهریه متفاوتی خواهد داشت و بین 3 هزار یورو تا 5 هزار یورو متغیر خواهد بود . برای تحصیل زبان خارجه نیز بین 700 تا 10 هزار یورو تغییر هزینه وجود دارد . البته هزینه زندگی دانشجویان نیز در ماه چیزی حدود 700 تا 800 یورو خواهد بود .

هزینه مهاجرت به اسلواکی – هزینه مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در اسلواکی یکی از راه های مهاجرت به اسلواکی می باشد و به علت هزینه های پایین سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور ، همواره متقاضیان بسیاری به دنبال سرمایه گذاری در اسلواکی بوده اند . نرخ مالیت این کشور نیز پایین می باشد . با ثبت شرکت و سرمایه گذاری اقامت اسلواکی را می توانی برای خود و خانواده به دست آورید . با داشتن 5 هزار یورو می توانید برای ثبت شرکت اقدام نمایید . افراد باید یک طرح توجیهی برای سرمایه گذاریخود داشته باشند تا درخواست آنها پذیرفته شود . لازم به ذکر است یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور خرید ملک می باشد . البته هزینه خرید یک آپارتمان قدیمی بین 120 تا 150 هزار یورو خواهد بود و مسلما برای یک آپارتمان لوکس چیزی حود 400 تا 500 هزار یورو باید هزینه نمایید . هزینه مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری بسته به شرایط شما خواهد داشت .

    

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست