هزینه مهاجرت به اتریش

اتریش از جمله کشور های اروپایی است که مورد توجه مهاجران مخصوصا از طریق تحصیل قرار دارد زیرا هزینه های تحصیل در دانشگاه های آن تقریبا رایگان می باشد . اتریش هشتمین مقصد گردشگری دنیاست و همین امر نشان دهنده جایگاه این کشور در میان مهاجران خواهد بود و سطح زندگی شهروندان این کشور مناسب می باشد . یکی از موارد مهم هزینه مهاجرت به اتریش است که با توجه به روشی که برای مهاجرت به این کشور بر می گزینید متفاوت خواهد بود . در اینجا برخی از این هزینه ها را آورده ایم:

هزینه مهاجرت به اتریش – هزینه زندگی در اتریش

به طور میانگین هر فرد در ماه حدود 800 تا 1400 یورو هزینه زندگی خواهد داشت . که بر اساس سبک زندگی افراد این مبلغ کم یا زیاد خواهد شد . مبلغ بیمه نیز برای هر فرد 50 تا 100 خواهد بود . می توان گفت هزینه زندگی یک خانواده چهار نفره حداقل  2 هزار یورو خواهد بود .هزینه مهاجرت به کشور اتریش موارد دیگری را در بر می گیرد .

هزینه مهاجرت به اتریش

هزینه مهاجرت به اتریش

هزینه مهاجرت به اتریش هزینه مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش های مورد توجه افراد دارای سرمایه در کشور اتریش سرمایه گذاری می باشد . برای کسب اقامت در کشور اتریش حداقل باید مبلغ ۳ میلیون یورو سرمایه گذاری انجام شود . پول واریزی فرد در حساب دولت اتریش مسدود خواهد شد و حق برداشت آن تا اتمام پرونده وجود ندارد . با این روش حق کار و زندگی برای خود و خانواده خواهید داشت .

هزینه مهاجرت به اتریش هزینه مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

همانطور که در بالا ذکر شد تحصیل در اتریش مورد توجه دانشجویان بسیاری قرار دارد و دانشجویان هزینه خاصی برای تحصیل پرداخت نخواهند کرد اما هزینه زندگی در حود 1000 یورو را باید بپردازند . البته امکان کار دانشجویی نیز برای تامین بعضی از هزینه ها فراهم است .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست