هزینه مهاجرت به آلمان

آلمان یکی از کشور های اروپایی است که در سال های اخیر به دلیل مسائل اجتماعی و اقتصادی و جنگ مناطق مختلف پناهجویان بسیاری را جذب نمود . البته همیشه تحصیل در آلمان به دلیل هزینه بسیار پایین و حتی رایگان مورد توجه دانشجویان قرار داشته است . امکان پیدا کردن کار برای افراد متخصص نیز در این کشور با داشتن شرایط لازم فراهم است . از این رو آلمان به مقصد مهاجرتی ایرانیان بسیاری نیز بدل شده است . البته مهاجرت به این کشور نیاز به دانش زبان آلمانی دارد . هزینه مهاجرت به آلمان نیز همواره مورد توجه افراد قرار داشته که در اینجا به توضیح این مورد می پردازیم . برای مهاجرت به آلمان لازم به دریافت بیمه درمانی و گواهی سلامت خواهید بود .

هزینه مهاجرت به آلمان هزینه زندگی در آلمان

علاوه بر هزینه های مهاجرتی باید هزینه های زندگی در آلمان را نیز مد نظر قرار دهید این هزینه برای هز فرد بین 600 تا هزار یورو می باشد و هزینه های جانبی مانند حمل و نقل و آب و برق را نیز باید در نظر داشته باشید . به طور مثال هزینه اجاره یک خانه با یک خواب در قسمت مرکز شهر 673 یورو می باشد. هزینه  اجاره یک آپارتمان با یک خواب در قسمت کناری شهر 453 یورو می باشد و یا هزینه  اجاره یک آپارتمان با سه خواب درقسمت مرکز شهر 1305 یورو می باشد. برای اجاره آپارتمان مشابه نیز باید در خارج شهر حدود 300 یورو کمتر می توانید اجاره بپردازید .

هزینه مهاجرت به آلمان – هزینه مهاجرت به آلمان از طریق ویزای جستجوی کار

یکی از بهترین روش ها برای پیدا کردن کار در آلمان برای افرادی که مهارت لازم را دارند دریافت ویزای جستجوی کار می باشد که برای این امر لازم است هزینه مهاجرت به کشور آلمان را که شامل بلیط و هزینه زندگی برای مدت 6 ماه می باشد را داشته باشید . لازم است شما مبلغ 9 هزار یورو برای ورود به این کشور داشته باشید .

هزینه مهاجرت به آلمان

هزینه مهاجرت به آلمان

هزینه مهاجرت به آلمان – هزینه مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

اقدامات اولیه ای برای تحصیل در آلمان لازم است مانند ترجمه مدارک و سوابق تحصیلی و درخواست صدور ویزا و البته پذیرش از دانشگاه مورد علاقه برای ادامه تحصیل در رشته مورد نظر . بدین منظور هزینه های تحصیل در هر دانشگاه با توجه به مقطع تحصیلی شما و با توجه به سطح دانشگاه متفاوت خواهد بود . هزینه درخواست ویزا 60 یورو است و فرد برای اثبات توانایی اداره زندگی باید 8700 یورو همراه خود داشته باشد . هزینه تحصیل در دانشگاه نیز بین 400 تا 1000 یورو است که هزینه بسیار پایینی محسوب می شود . برای زندگی در آلمان نیز ماهیانه 700 تا 1000 یورو نیاز خواهید داشت .

هزینه مهاجرت به آلمان – هزینه مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در آلمان یکی دیگر از روش های مهاجرتی به این کشور است که لازم است افراد سرمایه بالایی بالغ بر 35 هزار یورو داشته باشید تا بتوانید برای ثبت شرکت اقدام نمایید . این کار با هزینه های جانبی دیگری در حدود 10 میلیون نیز باید در نظر گرفته شو و بهتر است هزینه وکیل را نیز در نظر بگیرید زیرا با دانش کافی لازم است این کار انجام شود تا سرمایه شما از بین نرود .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست