نحوه پیدا کردن کار در چک

در چک نیز ابتدا کار برای مدت 3 ماه آگهی می شود تا بتوانند از نیروهایی که در کشور می باشد استفاده کنند و سپس اگر فردی پیدا نشد تا آن شغل را بپذیرد از خارج این نیرو را می گیرند. پس باید رزومه قوی داشته باشید تا بتوانید در این سمت ها استخدام شوید. در ابتدا رزومه خود را با توجه به سوابق و مهارت های خود تنظیم کنید و فراموش نکنید تسلط به زبان هر کشوری یک امتیاز برای یافتن کار محصوب می شود.نحوه پیدا کردن کار در چک در اینجا مورد بررسی قرار گرفته تا بتواند به شما در یافتن کار در چک کمک کند.

نحوه پیدا کردن کار در چک آژانس های کاریابی عمومی در چک

یکی از راه هایی که می توانید برای یافتن کار در چک اقدام نمایید استفاده از آژانس های عمومی رایگان است که توسط وزارت کار و امور اجتماعی ارائه شده اند . در این آژانس ها لیست مشاغل مورد نیاز و موجود در کشور آورده شده است به شما در راه یافتن یک شغل مناسب کمک می نمایند. اگر شما از جویندگان کار هستید و اقامت دائم این کشور را می خواهید می توانید در ریجستری جویندگان کار ثبت نام نمایید و نه تنها پیشنهاد کار دریافت کنید بلکه از بیمه سلامت و مشارکت تامین اجتماعی دولت بهره مند گردید . ولی اینکه چه شغلی به شما ارائه می دهند کاملا بستگی به شرایط و تجارب قبلی شما خواد داشت . همچنین وضعیت سلامت شما بسیار مهم است.

نحوه پیدا کردن کار در چک روزنامه های چک

در روزنامه های چک می توانید برخی مشاغلی که آگهی شده اند بیابید و روزنامه ای مانند پراگ پست به زبان انگلیسی آگهی را برای مهاجران آورده اند. در هر حال بهتر است هر راهی را برای یافتن شغل امتحان نمایید.

نحوه پیدا کردن کار در چک سایت های کاریابی در چک

یکی از بهترین ها برای یافتن کار استفاده از سایت های کاریابی در چک است . شما با مراجعه به این سایت ها و رزومه خود و ردیف شغلی مورد نظر می توانید کار مورد نظر را بیابید. برخی ازین سایت ها را برای شما معرفی می کنیم:

www.cvonline.cz
www.jobdnes.cz
www.jobs.cz
www.joblist.cz

نحوه پیدا کردن کار در چک

نحوه پیدا کردن کار در چک

نحوه پیدا کردن کار در چک شرکت های کاریابی در چک

در اینجا برخی از موسسات را برای شما آورده ایم تا با ارسال رزومه برای آنها بتوانید کار مورد نظر را بیابید . این موسسات راحترین راه را برای شما فراهم کرده اند تا بتوانید شغل متناسب با سابقه حرفه ای خود بیابید این موسسات درواقع پل بین شما و کارفرمایان هستند.

 • Bohemia Jobstart
 • Reed Personnel Services Czech Republic
 • R4U
 • Eurojobs CZ
 • Kaufmann & Kaufmann
 • Casting Miroslava Hyžíková
 • ACE Consulting
 • Manpower Spálená
 • Pedersen & Partners
 • شرکت گراندتورنتوت

این شرکت پیشرفت بسیاری در سالیان اخیر داشته و در حال تغییر به سمت یک مدل سرویس گرا و از بهترین شرکت های کسب و کار در شرق اروپاست. گرانت تورنتون ارائه دهنده مشاوره مالی و از ارائه دهندگان مشاوره در کار است کا با متخصصین مجرب و با تجربه شما را در یافتن انواع کسب و کار راهنمایی می کند.

آدرس: گرانت تورنتون بین المللی با مسئولیت محدود در میدان جنگ شماره ۱۸ ، پراگ ۱۲۰۰۰۰CZ

تلفن: ۴۲۰ ۲۹۶۱۵۲۱ ۱۱

وب سایت: www.ib-grantthornton.com

 • شرکت Horton international

این شرکت هم با رائه مشاوره برجسته به شما کمک می کند تا در سازمان ها برای یافتن کار و دستیابی یه یک موقعیت مناسب شغلی  هدایت شوید.

 • شرکت اگون سنج

اکون سنج یک شرکت است که دارای ارائه قوی پیشنهاد کاری  به شرکت هایی است که نیاز دارید در آن ها تمرکز کنید و پس از ارزیابی هوشمند و قاطعانه مشاورین شما را مطمئن می سازند که این کار کاملا مناسب خواهد بود. آن ها نه تنها در طول فرآیند انتخاب، بلکه پس از فرآیند انتخاب هم یک نقش نظارتی بر شما و شغل شما خواهد داشت.

آدرس: اگون سنج بین المللی، پراگ، جمهوری چک

تلفن: ۴۲۰ ۲۲۱ ۱۱۱ ۷۳۴

وب سایت: www.egonzehnder.com

 

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست