مهاجرت به چک

برای مهاجرت به کشور چک روش های متفاوتی وجود دارد . در این مقاله به معرفی روش های مهاجرت به چک می پردازیم .

مهاجرت به چک – مهاجرت به چک از طریق ازدواج

یکی  از روش های مهاجرت به کشور چک و دریافت اقامت این کشور ازدواج است . اگر شما با یک فرد که تبعه کشور چک است ازدواج نمایید می توانید به واسطه ی ازدواج خود به کشور چک مهاجرت نمایید . اما در نظر داشته باشید که ازدواج شما باید به صورت قانونی انجام شود .

حتی اگر شما دارای فرزند باشید فرزندتان نیز می تواند به واسطه ی ازدواج شما اقامت چک را دریافت کند .

مهاجرت به چک – مهاجرت به چک از طریق تحصیل

افراد برای تحصیل در چک می توانند به این کشور مهاجرت نمایند . برای تحصیل در دانشگاه های چک فرد باید مدارک تحصیلی خود را برای دانشگاه مورد نظر خود بفرستد . در صورت دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر در چک داوطلب می تواند برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام نماید . مدت اعتبار ویزای تحصیلی 6 ماه است که دانشجویان می توانند آن را برای مدت طولانی تری تمدید نمایند .

مهاجرت به چک – مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

فرد می تواند با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور چک به این کشور مهاجرت نماید . برای ثبت شرکت در چک حداقل بین 100000 تا 150000 یورو سرمایه لازم است . با سرمایه گذاری در کشور چک سرمایه گذار می تواند پس از گذشت 5 سال از ثبت شرکت خود در این کشور برای دریافت اقامت دائم چک اقدام نماید .

مهاجرت به چکمهاجرت به چک از طریق کار

فرد می تواند برای کار در چک درخواست بدهد و یک کارفرما در کشور چک برای فرد درخواست همکاری بفرستد با استفاده از درخواست کارفرما متقاضی می تواند ویزای کار چک را دریافت کند و به کشور چک مهاجرت نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست