مهاجرت به چک از طریق ویزای کار

برای مهاجرت به چک چندین روش وجود دارد که یکی از آن ها مهاجرت به چک از طریق ویزای کار  می باشد . برای اخذ ویزای کار نیز چند روش وجود دارد .

 

برای مهاجرت به چک روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

 

روش های دریافت ویزای کار چک

یکی از روش های دریافت ویزای کار کشور چک این است که یک شخص واجد شرایط در کشور چک برای یک فرد خارجی دعوتنامه ارسال نماید البته شخص باید شرایط لازم را داشته باشد .

روش دوم برای دریافت ویزای کار کشور چک به این صورت است که ابتدا کارفرما عنوان شغل مورد نظر خود را به مدت 3 ماه در کشور چک آگهی نماید . سپس شغل را 3 ماه هم در اتحادیه اروپا آگهی کند ، اگر در طی این مراحل شخصی برای انجام این کار پیدا نشد در این صورت کارفرما می تواند از کشور های خارجی نظیر ایران نیرو بگیرد .

 

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در چک در این سایت موجود می باشد .

 

دریافت ویزای کار کشور چک از طریق دریافت دعوتنامه به مدت زمان بین 2 تا 9 ماه نیاز دارد . شخص متقاضی بعد از 2 تا 5 سال که با ویزای کار در کشور چک اقامت داشته است می تواند اقامت دائم کشور چک را دریافت نماید . البته این مراحل کمی هم دشوار می باشد و زمان لازم دارد .

 

در مقاله اقامت چک ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

 

کار پس از تحصیل در چک

شما می توانید ابتدا به عنوان دانشجو برای تحصیل به کشور چک وارد شوید و سپس به شکل قانونی در کشور چک مشغول کار شوید . شما هم می توانید در طول تحصیل به انجام شغل نیمه وقت بپردازید و هم می توانید منتظر بمانید بعد از اتمام دوره ی تحصیلی از یک کارفرما در کشور چک درخواست کار نمایید . این راه نسبتاً راه بهتری نسبت به روش های دیگر است زیرا فرد در طول دوره ی تحصیل خود زمان دارد که یک کار مناسب پیدا کند .

 

در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به چک از طریق ویزای کار شما می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست