مهاجرت به سوئیس از طریق ویزای کار

یکی از روش های مهاجرت به سوئیس ، مهاجرت به سوئیس از طریق ویزای کار سوئیس می باشد. کار در سوئیس قوانین و شرایطی دارد و در صورتی که از قوانین آن اطلاع کافی را نداشته باشید ممکن است در پروسه دریافت اقامت سوئیس از این طریق دچار مشکل شوید. گروه آتیه آفرینان ایرانیان سعی دارند در این مقاله شرایط و قوانین کار در سوئیس را به شما دوستان توضیح دهند تا شما راحت تر بتوانید ویزای کار سوئیس را دریافت کنید و به سوئیس مهاجرت کنید.

مهاجرت به سوئیس از طریق ویزای کار – روش های دریافت ویزای کار در کشور سوئیس

معمولا روش های مختلفی برای دریافت ویزای کار سوئیس وجود دارد در روش اول به این صورت است که کارفرمایی در کشور سوئیس که دارای یک شغل و شرکتی می باشد یک دعوت نامه رسمی کاری به یک فردی دیگر در کشوری دیگر می دهد و در صورتی که شرایط مناسب را دارا باشد می تواند در کار مورد نظر مشغول شود.

در روش دوم به این صورت است که فرد از طریق آگهی های ثبت شده در روزنامه ها ، اینترنت و غیره استفاده می کند که دارای شرایطی خاص می باشد و معمولا به این صورت است که اولویت جذب نیرو در کشور های اروپایی مانند سوئیس با نیرو های کار داخلی سوئیس می باشد به همین دلیل ابتدا اگهی 3 ماه در داخل سوئیس منتشر می شود تا نیروی مورد نظر از داخل سوئیس جذب شود ، در صورتی که فرد مورد نظر پیدا نشودT این آگهی به مدت 3 ماه نیز در اتحادیه اروپا منتشر می شود تا نیروی کار از یکی از کشور های اتحادیه اروپا برای شغل مورد نظر در سوئیس جذب شود و چناچه فرد مد نظر کارفرما یافت نشود این بار اگهی به صورت چهانی منتشر می شود تا نیرو از دیگر کشور ها دنیا و خارج از اتحادیه جذب شرکت مورد نظر در سوئیس شود. معمولا کارفرما باید برای فردی که می خواهد آن را استخدام کند حقوقی را در نظر گیرد که مخارج خود و خانواده فرد را کاملا تحت پوشش دهد.

برای اقامت و تابعیت در سوئیس روش های متفاوتی وجود دارد شرکت آتیه آفرینان به شما توصیه می کند برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ” اقامت در سوئیس” را مطالعه فرمایید .

مهاجرت به سوئیس از طریق ویزای کار

مهاجرت به سوئیس از طریق ویزای کار

مهاجرت به سوئیس از طریق ویزای کار – اخذ ویزای کار سوئیس

اخذ ویزای کار سوئیس برای افرادی که قصد مهاجرت به سوئیس از طریق ویزای کار را دارند به این صورت است که کافرمای مورد نظر در سوئیس که برای او کار می کنند باید درخواست اقامت فرد را به کنسولگری سوئیس ارائه کند و معمولا در این روش علاوه بر مدارک هویتی فرد باید نامه رسمی درخواست کارفرما را نیز به همراه داشته باشد. پس از ارائه مدارک مورد نیاز به کنسولگری مدارک وی بررسی شده و اقامتی موقت یک ساله به او اعطا می شود که قابلیت تمدید دارد و در صورتی که فرد بتواند به مدت ۵ سال کار و زندگی در سوئیس به مشکل برخورد نکند می تواند درخواست خود را برای دریافت اقامت دائم سوئیس ارائه کند  .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست