مهاجرت به اسلواکی از طریق کار

کشور اسلواکی یکی از کشور هایی است که افراد زیادی تلاش می کنند که بتوانند به این کشور مهاجرت کنند . یکی از راه های مهاجرت به این کشور ، مهاجرت به اسلواکی از طریق کار می باشد . در ادامه به معرفی مهاجرت به اسلواکی از طریق کار می پردازیم .

بر اساس قوانین کشور اسلواکی هنگامی که یک کارفرما بخوهد کارمندی را استخدام کند ابتدا باید شغل مورد نظر را در مدت  3 ماه به صورت آگهی در کشور اسلواکی انتشار دهد . اگر در طول این 3 ماه فرد مورد نظر که دارای شرایط لازم باشد برای این کار پیدا نشد کار فرما باید آگهی خود را به مدت 3 ماه در کشور های اتحادیه اروپا انتشار دهد ، در صورتی که در طول این سه ماه هم فرد واجد شرایط برای انجام کار پیدا نشد حال کارفرما می تواند با مراجعه به وزارت کار و اداره کاریابی در کشور اسلواکی نامه درخواست نیروی کار از اتباع خارجی ، خارج از اتحادیه اروپا را دریافت کند .

برای تحصیل در کشور اسلواکی مقاله ی ” تحصیل در اسلواکی ” را مطالعه کنید .

اگر فردی بتواند با یک کارفرمای خارجی ارتباط برقرار کند و تایید درخواست استخدام خود را از کارفرما بگیرد می تواند برای دریافت ویزای کاری کشور اسلواکی و مهاجرت به اسلواکی از طریق کار اقدام نماید . البته برای دریافت تاییدیه کارفرما شما باید از شرایط لازم تحصیلی ، شرایط سنی مناسب و سابقه شغلی کافی برخوردار باشید .

اگر شما می خواهید به کشور اسلواکی مهاجرت کنید اما موفق به پیدا کردن کار فرما نشده اید می توانید از روش سرمایه گذاری استفاده کنید . برا سرمایه گذاری در کشور اسلواکی شما می توانید در کشور اسلواکی ثبت شرکت نمایید و اقامت موقت این کشور را دریافت کنید . اگر شرکت شما چند سال پشت سرهم فعال باشد و مالیات آن را پرداخت کنید معمولاً پس از گذشت 5 سال می توانید اقامت دائم کشور اسلواکی را دریافت کنید .

پیشنهاد می کنم جهت تکمیل اطلاعات خود  مقاله “مهاجرت از طریق ویزای کار به اسلواکی ”  را در سایت آتیه آفرینان ایرانیان مطالعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست