مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری

شما می توانید با مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری ، اقامت این کشور را دریافت کنید . برای سرمایه گذاری در کشور اسلواکیابتدا فرد باید برای سرمایه گذاری و بیزینس مورد نظر خود یک طرح توجیهی ارائه کند . این طرح حتماً باید جزء طرح های تصویبی دولت کشور اسلواکی باشد . پس از ارائه طرح خود شما باید در کشور اسلواکی ، ثبت شرکت را انجام دهید . پس از ثبت شرکت شما می توانید کارت اقامت کشور اسلواکی را دریافت کنید  .

توصیه شرکت آتیه آفرینان ایرانیان برای اقامت و تابعیت در اسلواکی، مشاوره از مشاوران آتیه آفرینان ایرانیان و مطالعه مقاله ” اقامت در اسلواکی” است .

هزینه های ثبت شرکت ، مالیات و … در کشور اسلواکی نسبت به سایر کشور ها پایین تر می باشد . شما می توانید با معرفی خودتان به شهر داری محل اقامت خود در کشور اسلواکی از مزایای کشور اسلواکی و همچنین سایر کشور های اروپایی استفاده کنید .

مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری – مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اسلواکی

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اسلواکی به شرح زیر است :

  1. مدارک هویتی متقاضی
  2. پرینت حساب بانکی متقاضی در ایران
  3. مدارک پزشکی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل در اسلواکی می توانید مقاله ” تحصیل در اسلواکی” را مطالعه فرمایید .

برای ثبت شرکت در کشور اسلواکی به سرمایه ای با حداقل مبلغ ۲۰۰۰۰ یورو لازم است .  ابتدا یک کارت اقامت برای متقاضی صادر می شود و که با توجه به تصمیمات پلیس اتباع خارجی کشور اسلواکی بین ۱۶ تا ۱۸ ماه دارای اعتبار می باشد . فرد تا یک ماه بعد از صدور کارت اقامت خود ، زمان دارد که کارهای بیمه ی خود را انجام دهد و نتایج تست های پزشکی خود را به اداره پلیس ارائه نماید . پس از صادر شدن کارت اقامت کشور اسلواکی برای متقاضی ، فرد تا ۴ ماه زمان دارد که کارت اقامت خود را دریافت کند . برای این که بتوانید کارت اقامت خود را در کشور اسلواکی تمدید نمایید باید شرکتی که در این کشور ثبت کرده اید حداقل ۱۶ هزار یورو فعالیت داشته باشد و ۲۲% آن را به عنوان مالیات پرداخت نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست