مهاجرت به اتریش

اگر شما هم قصد مهاجرت به اتریش را دارید ، با مطالعه این مقاله اطلاعات کاملی در این زمینه کسب خواهید کرد .

برای دریافت ویزای کشور اتریش روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از آن ها تحصیل در اتریش می باشد .

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

یکی از کم هزینه ترین و امن ترین روش ها برای مهاجرت به کشور اتریش ، تحصیل در این کشور می باشد . برای تحصیل در اتریش شما باید از یک دانشگاه در کشور اتریش پذیرش تحصیلی دریافت نمایید . هزینه تحصیل در کشور اتریش حدوداً بین ۷۵۰ یورو در هر ترم تحصیلی می باشد . افرادی که مدرک زبان نداشته باشند (مدرک A2 زبان آلمانی مورد نیاز است) ، برای تحصیل در کشور اتریش ابتدا باید در دوره های زبان اتریش ثبت نام نمایند و پس از اتمام دوره های زبان وارد دانشگاه مورد نظر شوند . طول دوره تحصیل در کشور اتریش در مقطع لیسانس ۴ سال ، در مقطع فوق لیسانس ۲ سال و در مقطع دکتری بین ۳ تا ۵ سال می شود . دانشجویان می توانند در هر هفته بین ۱۰ تا ۲۰ ساعت کار های دانشجویی و پاره وقت انجم دهند و بخشی از هزینه های خود را تامین نمایند .

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مهاجرت به اتریش را مطالعه نمایید .

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

این روش یکی از پرریسک ترین و خطرناک ترین روش ها برای مهاجرت به اتریش می باشد .

مهاجرت به اتریش از طریق کار

در صورتی که بتوانید از یک کارفرمای اتریشی پیشنهاد کاری دریافت  نمایید اجازه اقامت در اتریش را دریافت خواهید کرد . اگر شما در کشور های اتحادیه اروپا تحصیل کرده باشید شانس بیشتری برای دریافت کار در اتریش خواهید داشت .

با تحصیل در کشور اتریش شما می توانید اجازه اقامت اتریش را کسب نمایید .

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری در کشور اتریش چند روش وجود دارد . روش اول به این صورت است که شما در کشور اتریش اقدام به ثبت شرکت نمایید . برای ثبت شرکت در اتریش شما حتما باید در این کشور اقامت داشته باشید . به عنوان مثال شما می توانید به واسطه تحصیل و یا کار در کشور اتریش اقامت نمایید ، سپس اقدام به ثبت شرکت در اتریش کنید . در روش دوم شما می توانید با سرمایه گذاری به مبلغ 3 میلیون یورو در کشور اتریش در مدت زمان کوتاهی برای خود و خانواده خود تابعیت و یا پاسپورت اتریش را کسب نمایید . البته در این روش شما باید ثابت کنید که این مبلغ را از راه های قانونی به دست آورده اید .

مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی

در این روش اگر متقاضی امکان تامین هزینه زندگی افراد خانواده را در اتریش داشته باشد کارت اقامت یکساله دریافت می کند که قابل تمدید خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست