مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش های مهاجرت به کشور آلمان سرمایه گذاری در این کشور می باشد . کشور آلمان از شرایط خوب و مطلوبی برای زندگی برخوردار می باشد و همین مسئله باعث افزایش میل افراد برای اقامت در کشور آلمان شده است . برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری  روش های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم .

 

جهت کسب اطلاعات کامل تر می توانید مقاله تحصیل در آلمان را مطالعه نمایید .

روش های سرمایه گذاری در آلمان

  • فعالیت های فردی و حرفه ای در کشور آلمان : در این روش شخص باید یک فعالیت اقتصادی مانند مغازه داری در این کشور انجام دهد . برای انجام کار مغازه شخص باید تایید اداره ی بازرگانی را بگیرد و یک طرح توجیهی اقتصادی ارائه دهد .
  • ثبت شعبه در کشور آلمان : در این روش شخص باید به ثبت شعبه بپردازد . برای ثبت شعبه در کشور آلمان شرایطی لازم است .
  • ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کشور آلمان : در این روش یک شخص می تواند ثبت شرکت را انجام دهد این روش ساده ترین روش برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری می باشد . شخصی که از این روش استفاده می کند باید مدارک شخصی خود و مدارک مرتبط با شرکت اصلی و همچنین مجوز های لازم کشور آلمان و تنظیم اساسانامه را ارائه دهد .

توصیه می کنم که مقاله مهاجرت به آلمان را هم مطالعه نمایید .

  • دفتر نمایندگی : در این روش افرادی که به شرکت های بزرگ وابسته هستند و احتیاج به نمایندگی دارند می توانند در کشور آلمان نمایندگی ایجاد کنند . البته این افراد نمی توانند فعالیت مستقل انجام دهند زیرا به شرکت اصلی وابسته می باشند . فقط می توانند فعالیت های تجاری مانند خدمات پس از فروش محصول ، بازاریابی محصول و … را انجام دهند .

توضیحات کامل و مفصل درباره روش های اقامت در کشور آلمان در مقاله اقامت آلمان وجود دارد .

در روش سرمایه گذاری ثابت و ثبت شرکت اساسنامه باید شامل مواردی از قبیل : نام شرکت مورد نظر ، موضوع شرکت مورد نظر ، تعیین مدیر عامل ، نام همه شرکای شرکت همراه با آدرس ، اقامتگاه شرکت و ثبت در دفتر ثبت شرکت ها ، وجود داشته باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتری می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست