مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

آلمان از جمله کشورهایی است که دارای رفاه اجتماعی و اقتصادی برای شهروندان می باشد و کشوری دموکرات است و جز پرجمعیت ترین کشور های اروپایی شناخته می شود و زبان مردم آلمانی می باشد . برلین پایتخت این کشور است. مهاجرت به آلمان از طریق خرد ملک می تواند یکی از راه های مهاجرتی به آلمان باشد اما به تنهایی برای کسب اقامت این کشور کافی نمی باشد. گرچه خرید ملک با توجه به تمایل به جذب سرمایه جهانی یک امتیاز برای شما محسوب خواهد شد. با گذشت 5 سال از زندگی در آلمان می توانید برای اقامت این کشور درخواست دهید. سپس به شهروند آلمانی تبدیل می شوید .

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک مراحل خرید ملک برای مهاجرت به آلمان

شما برای خرید ملک باید به یک دفتر اسناد رسمی مراجعه نمایید و مراحل اداری راثبت کنید. ثبت در دفتر اسناد رسمی بسیار مهم است و باید به صورت کاملا رسمی و کامل انجام گیرد. دفتر اسناد رسمی یک واسطه بی طرف است و تمام مراحل قانونی قرار داد را بدون مشکل با رضایت طرفین انجام خواهد داد. باید یک سند و گواهی از حساب بانکی خود برای اثبات تمکن مالی برای خرید ملک در آلمان نشان دهید. مالیات خانه را نیز باید در نظر بگیرید. مدرک برای پرداخت مالیات نیز به دفتر اسناد رسمی باید ارائه شود. این مدارک باید برای گرفتن ویزا به سفارت فرستاده شوند برای انجام این مراحل لازم است که وکیل مجربی داشته باشید تا مراحل را با آگاهی و به درستی طی کند. بعد از اینکه شما مراحل و امضاهای لازم را انجام دادید و ملک به نام شما شد شما دارای اقامت مسکونی می شود و می توانید به این کشور تا زمانی که ملک به نام شما باشد رفت و آمد داشته باشید.

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک هزینه خرید ملک برای مهاجرت به آلمان

هزینه ملک در آلمان متفاوت است و بستگی به مغازه یا مسکونی بودن آن نیز دارند علاوه بر این به مکان و متراژ نیز بستگی خواهد داشت و املاک غالبا از طریق بنگاه های املاک به فروش می رشند و هزینه آن توسط فروشنده تامین می شود که معمولا هفت درصد از مبلغ ملک می باشد. حداقل قیمت 1500یورو برای هر متر است که مسلما در پایتخت هزینه ها بالاتر خواهند بود.

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک وام مسکن مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

برای خرید ملک در آلمان شهروندانی که خارج از اتحادیه اروپا باشند نیز با داشتن شرایطی که دولت آلمان برای آنها تعیین خواهد کرد می توانند از وام مسکن استفاده نمایند و مبلغی از کل مبلغ ملک به آنها به صورت کمک دولت اعطا خواهد شد و بازپرداخت وام ها به مدت زمان های طولانی و بیش از 20 سال خواهد بود.

 

گروه آیته آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیلی در اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست