مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی

در این بخش مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی را معرفی می کنیم . همانطور که اطلاع دارید افراد خارجی برای تحصیل در کشور اسلواکی باید ویزای تحصیلی اسلواکی را تهیه نمایند . برای دریافت ویزای تحصیلی کشور اسلواکی ابتدا باید از یک دانشگاه معتبر در کشور اسلواکی پذیرش تحصیلی دریافت نمایید .

در مقاله ” اقامت در اسلواکی” به طور مفصل درباره شرایط اقامت و تابعیت اسلواکی  اطلاعات کسب کنید .

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی – دریافت پذیرش تحصیلی اسلواکی

برای دریافت پذیرش تحصیلی باید به سایت دانشگاه مورد نظر خود  مراجعه نمایید و از شرایط لازم برای تحصیل در آن دانشگاه مطلع شوید . سپس در تاریخ مشخص شده فرم در خواست پذیرش تحصیلی و مدارک مربوطه را به دانشگاه مربوطه ارسال نمایید . در صورتی که دانشگاه شما را تایید نماید برای شما نامه پذیرش تحصیلی ارسال می کند .

یکی از روش های مهاجرت به اسلواکی از طریق تحصیل می باشد شما می توانید در مقالات دیگر به طور مفصل درباره راه های دیگر ” مهاجرت به اسلواکی” اطلاعات کسب کنید .

پس از دریافت نامه پذیرش تحصیلی شما باید به سفارت اسلواکی مراجعه نمایید برای دریافت ویزای دانشجویی وقت مصاحبه دریافت نمایید. در صورتی که پس از مصاحبه و ارائه مدارک لازم ، سفارت اسلواکی شما را تایید کند ویزای تحصیلی شما صادر می شود .

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی –  تحصیل در اسلواکی

امکان تحصیل در ۳ مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری برای دانشجویان خارجی در کشور اسلواکی وجود دارد . دانشجویان می توانند در طول مدت تحصیل خود در کشور اسلواکی به انجام کار های دانشجویی مشغول شوند و هزینه های تحصیل و زندگی خود را در کشور اسلواکی را تأمین نمایند . همچنین دانشجویانی که دارای شرایط و معدل مورد نیاز باشند می توانند از بورسیه های تحصیلی اسلواکی استفاده نمایند

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی

  • تکمیل فرم ویزا جهت دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی
  • پاسپورت معتبر دارای اعتبار لازم
  • بیمه مسافرتی متقاضی
  • پرداخت هزینه های اداری ( 60 یورو )
  • مدارک اثبات کننده تمکن مالی ( متقاضی )
  • نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات کامل تر و اطلاع  از مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست