لیست رشته های دکتری دانشگاه وین

لیست رشته های دکتری دانشگاه وین – تحصیل در اتریش

هر ساله افراد زیادی از طریق ویزای تحصیلی، ویزای کاری، سرمایه گذاری و تمکن مالی به اتریش مهاجرت میکنند که از علت های مهم آن میتوان به هزینه های مناسب تحصیل و زندگی، امنیت بالای اجتماعی و شرایط مناسب اقتصادی اشاره نمود. اتریش با داشتن دانشگاه های معتبر در زمینه رشته های فنی مهندسی، پزشکی و علوم پایه یکی از بهترین انتخاب ها برای دانشجویان جهت ادامه تحصیل میباشد. زبان تحصیل اکثر دانشگاه های اتریش آلمانی میباشد و امکان گذراندن دوره زبان آلمانی برای دانشجویان خارجی قبل از شروع کلاس های دانشگاه وجود دارد. تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه های اتریش رایگان است و دانشجویان هر ترم مبلغی در حدود 700 الی 800 یورو بابت ثبت نام به دانشگاه میپردازند.

لیست رشته های دکتری دانشگاه وین – آشنایی با دانشگاه وین

یکی از قدیمیترین دانشگاه های اروپا، دانشگاه وین اتریش است که دارای بیش از 650 سال قدمت میباشد. دانشگاه وین توسط دوک رادولف چهارم در سال 1365 میلادی تاسیس شد که دارای 15 دانشکده و چهار مرکز میباشد. دانشگاه وین دارای سیستم دموکراتیک مخصوص به خود است که مهمترین ویژگی بارز آن تقسیم مساوی قدرت بین دانشجویان، اساتید جوان و استاد تمام ها میباشد که تقریبا در تمام امور حق رای دارند. بیش از 90000 دانشجو در 180 رشته تحصیلی مختلف در دانشگاه وین مشغول به تحصیل اند. افراد مشهوری همچون رابرت بارانی، هانس فیشر، آروین شرودینگر، اتو لوی و فون هایک از اساتید دانشگاه وین بودند که موفق شدند جایزه نوبل را بدست آورند. در سال 2019 طبق رتبه بندی موسسه QS، دانشگاه وین برترین دانشگاه اتریش و 175مین دانشگاه برتر جهان شناخته شد.

لیست رشته های دکتری دانشگاه وین – دانشکده ها و مراکز دانشگاه وین

دانشکده الهیات کاتولیک
دانشکده الهیات پروتستان
دانشکده حقوق
دانشکده تجارت، اقتصاد و آمار
دانشکده علوم کامپیوتر
دانشکده مطالعات تاریخی و فرهنگی
دانشکده مطالعات فلسفی و فرهنگی
دانشکده فلسفه و آموزش
دانشکده روانشناسی
دانشکده علوم اجتماعی
دانشکده ریاضیات
دانشکده فیزیک
دانشکده شیمی
دانشکده علوم زمین، جغرافیا و نجوم
دانشکده علوم زیستی
مرکز مطالعات ترجمه
مرکز علوم ورزشی
مرکز زیست شناسی مولکولی
مرکز آموزش معلم

لیست رشته های دکتری دانشگاه وین – تحصیل دکتری در دانشگاه وین

برای تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه وین دانشجویان بایستی مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه سراسری گرفته باشند یا در دانشگاه سراسری در مقطع دکتری مشغول به تحصیل باشند. مقطع دکتری در دانشگاه وین 3 الی 5 سال زمان میبرد و هزینه تحصیل تقریبا رایگان است و دانشجویان هر ترم تنها در حدود 750 یورو بابت ثبت نام به دانشگاه میپردازند. برای پذیرش دکتری دانشگاه وین شما نیاز به پیدا کردن استاد راهنما دارید که رزومه تحصیلی و تحقیقاتی شما مورد قبولش باشد و به شما پذیرش دهد. زبان تحصیل دکتری دانشگاه وین، آلمانی و انگلیسی است و امکان تحصیل به زبان انگلیسی در اکثر رشته ها وجود دارد.

لیست رشته های دکتری دانشگاه وین – رشته های دکتری دانشگاه وین

دکتری هنر، علوم انسانی، فلسفه و آموزش و پرورش
دکتری کسب و کار، اقتصاد و آمار
دکتری حقوق
دکتری علوم طبیعی و علوم مهندسی
دکتری علوم طبیعی و علوم زیستی
دکتری علوم اجتماعی
دکتری مطالعات دینی، مطالعات کاتولیک و مطالعات پروتستان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست