لیست رشته‌ های دانشگاه سالزبورگ

لیست رشته های دانشگاه سالزبورگ – تحصیل در اتریش

اتریش یکی از مرفه ترین کشورهای اروپای مرکزی است که هر ساله دانشجویان بسیاری برای ادامه تحصیل به آن مهاجرت میکنند. یکی از مهمترین مزایای تحصیل در اتریش، هزینه های مناسب تحصیل و زندگی میباشد که دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی میتوانند به صورت تقریبا رایگان تحصیل کنند، دومین مزیت تحصیل در اتریش میتوان به الزامی نبودن مدرک زبان برای پذیرش اشاره کرد که دانشجویان میتوانند در کلاس زبان های آلمانی در اتریش شرکت نمایند، همچنین نداشتن شرط سنی برای ادامه تحصیل و نداشتن شرط معدل برای پذیرش تحصیلی از دیگر مزایای تحصیل در اتریش میباشد. اتریش با داشتن دانشگاه های ممتاز در تمامی رشته های تحصیلی به یکی از مقاصد اصلی دانشجویان خارجی تبدیل شده است. از مهمترین دانشگاه های اتریش میتوان به دانشگاه وین، دانشگاه گراتس، دانشگاه اینسبورک، دانشگاه لینز و دانشگاه سالزبورگ اشاره نمود. در ادامه قصد داریم با دانشگاه سالزبورگ و رشته های ارائه شده توسط دانشگاه سالزبورگ آشنا شویم.

لیست رشته های دانشگاه سالزبورگ

لیست رشته های دانشگاه سالزبورگ

 

لیست رشته های دانشگاه سالزبورگ – آشنایی با دانشگاه سالزبورگ

یکی از دانشگاه های ممتاز کشور اتریش، دانشگاه سالزبورگ میباشد در سال 1622 میلادی توسط شاهزاده پاریس لوردن، در شهر سالزبورگ تاسیس شد. در حال حاضر 18000 دانشجو در دانشگاه سالزبورگ مشغول به تحصیل اند. دانشگاه سالزبورگ با سایر دانشگاه های اروپایی در برنامه های مختلف تحصیلی همکاری مینماید که مهمترین همکاری اش با دانشگاه مونیخ آلمان در مقطع کارشناسی در ضمینه رشته های مهندسی میباشد. طبق رتبه بندی موسسه QS در سال 2019، دانشگاه سالزبورگ در بین تمامی دانشگاه های جهان در جایگاه 800-701 قرار گرفت.
دانشگاه سالزبورگ به چهار دانشکده تقسیم میشود که عبارتند از:
دانشکده علوم اجتماعی و فرهنگی – دانشکده حقوق – دانشکده علوم طبیعی – دانشکده الهیات کاتولیک
دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه سالزبورگ را دارند بایستی در یکی از دانشگاه های سراسری اشتغال به تحصیل داشته باشند یا از یکی از دانشگاه های سراسری فارغ التحصیل شده باشند. دانشگاه سالزبورگ جزو دانشگاه های دولتی اتریش میباشد که هزینه تحصیل در آن تقریبا رایگان است و برای دانشجویان خارجی دوره های زبان آلمانی برگزار مینماید. دانشجویان پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه سالزبورگ میتوانند به راحتی در اتریش مشغول به کار شوند و برای اخذ اقامت دائم اتریش اقدام نمایند.

لیست رشته های دانشگاه سالزبورگ – رشته های ارائه شده توسط دانشگاه سالزبورگ

علوم سیاسی، مدیریت رسانه های ورزشی، قانون و اقتصاد، مطالعات عاشقانه/پرتغالی، مطالعات روزنامه نگاری و ارتباطات، ذهن و پذیرش، مطالعات ارتباطی، مقایسه و مطالعات فرهنگی، علوم کامپیوتر کاربردی، مطالعات اتحادیه اروپا، جغرافیا، جامعه شناسی، فلسفه، کانی شناسی کاربردی، زمین شناسی، تاریخ فرهنگی یهودیان، تاریخ، ریاضیات، باستان شناسی کلاسیک، گیاه شناسی / گیاهان زراعی، زیستشناسی / زیست شناسی حیوانات، جامعه شناسی، زیست شناسی، مطالعات آموزش مذهبی کاتولیک، جغرافیا، تاریخ، زبانشناسی، ریاضیات، فلسفه، روانشناسی، مطالعات روانشناسی (ایتالیایی)، مطالعات عاشقانه (اسپانیایی)، مطالعات روانشناسی(فرانسوی)، فلسفه در دانشکدۀ الهیات کاتولیک، مطالعات روانشناسی / فرانسوی، مطالعات انگلیسی و آمریکایی، مطالعات آلمان، تاریخ هنر، زبانشناسی، روانشناسی، مطالعات عاشقانه / ایتالیایی، علوم فنی، فلسفه در دانشکدۀ الهیات کاتولیک، فلسفه، قانون، علوم طبیعی، علوم اجتماعی و اقتصادی و …

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست