لیست رشته‌های دانشگاه دامپزشکی وین VUW 

لیست رشته های دانشگاه دامپزشکی وین – تحصیل در اتریش

برای مهاجرت به اتریش، روش های گوناگونی مثل ویزای تحصیلی، ویزای کار، خود اشتغالی و تمکن مالی وجود دارد که مهاجرت تحصیلی در میان این روش ها از محبوبیت بالاتری برخوردار است و علت اصلی آن وجود دانشگاه های ممتاز با رنکینگ علمی خوب در رشته های مهندسی، پزشکی، علوم پایه، علوم انسانی و رشته های هنری میباشد. تحصیل در دانشگاه های اتریش رایگان است و دانشجویان هر ترم مبلغ اندکی بابت خدمات دانشجویی به دانشگاه میپردازند. از دیگر نکات مثبت تحصیل در اتریش، میتوان به هزینه های مناسب زندگی نسبت به کشورهای انگلیسی زبان مثل کانادا، استرالیا و انگلستان اشاره نمود. دانشجویان حین تحصیل در دانشگاه های اتریش، اجازه کار دانشجویی دارند که تا حدودی میتوانند هزینه های زندگیشان در اتریش را پوشش بدهند و در اتمام تحصیلات با یافتن شغل مورد نظرشان در اتریش، به اقامت دائم اتریش دست یابند.

لیست رشته های دانشگاه دامپزشکی وین – آشنایی با دانشگاه دامپزشکی وین

دانشگاه دامپزشکی وین (VUW) در سال 1765 میلادی در شهر وین به عنوان قدیمی ترین دانشگاه دامپزشکی در بین کشورهای آلمانی تاسیس شد، همچنین سومین دانشگاه قدیمی دامپزشکی در جهان بعد از لیون و آلفورت میباشد. دانشگاه دامپزشکی وین دارای 1200 کارمند میباشد و حدود 2800 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی آن مشغول به تحصیل اند. دانشگاه دامپزشکی وین دارای سابقه درخشان در آموزش و تحقیقات میباشد که در زمینه های پرورش دام و رفاه حیوانات، حفاظت از محیط زیست، سلامت مواد غذایی و زیست پزشکی به تحقیقات میپردازد.
دانشگاه دامپزشکی وین به چهار دانشکده تقسیم میشود که عبارتند از:
دانشکده علوم پزشکی
دانشکده پاتوبیولوژی
دانشکده بهداشت عمومی دامپزشکی و حیوانات مزرعه
دانشکده بیولوژی و تکامل یکپارچه

لیست رشته های دانشگاه دامپزشکی وین – رشته های ارائه شده توسط دانشگاه دامپزشکی وین

رشته های ارائه شده توسط دانشگاه دامپزشکی وین در مقطع کارشناسی
زیست پزشکی و بیوتکنولوژی
انسان شناسی – رابطه انسان و حیوان
علوم اسب شناسی
رشته های ارائه شده توسط دانشگاه دامپزشکی وین در مقطع کارشناسی ارشد
دامپزشکی
زیست پزشکی و بیوتکنولوژی
رشته های ارائه شده توسط دانشگاه دامپزشکی وین در مقطع دکترا
دامپزشکی
دکترای فلسفه

لیست رشته های دانشگاه دامپزشکی وین – شرایط پذیرش از دانشگاه دامپزشکی وین

دانشگاه دامپزشکی وین با رائه برنامه های درسی مختلف در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا یکی از بهترین گزینه ها برای دانشجویان علاقه مند به تحصیل در رشته های دامپزشکی و علوم مربوطه میباشد. هدف اصلی دانشگاه دامپزشکی وین، آموزش موارد کاربردی در زمینه های علوم دامپزشکی و دامپروری، حفاظت از محیط زیست، تنظیم روندهای فیزیولوژی و شناخت بیماری های عفونی میباشد. دانشگاه دامپزشکی وین، بیمارستانی احداث کرده است تا به روند آموزش و تحقیقات اش ارتقا بخشد.
دانشجویان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه دامپزشکی وین بایستی در یکی از دانشگاه های سراسری ایران اشتغال به تحصیل داشته باشند یا از یکی از دانشگاه های سراسری فارغ التحصیل شده باشند. دانشگاه دامپزشکی وین جزو دانشگاه های دولتی اتریش میباشد که شهریه دانشگاه تقریبا رایگان است و دانشجویان هر ترم مبلغی در حدود 700 الی 800 یورو بابت ثبت نام به دانشگاه میپردازند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست