سوالات متداول تحصیل در سوئیس

در این بخش تعدادی از سوالات متداول تحصیل در سوئیس را بررسی می کنیم .

شرکت آتیه آفرینان ایرانیان به شما پیشنهاد می کند برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ” مزایای تحصیل در سوئیس” را مطالعه فرمایید .

سوالات متداول تحصیل در سوئیس

در کشور سوئیس برای تحصیل در مدارس چه شرایطی وجود دارد ؟

شروع  تحصیلات اجباری در کشور سوئیس از سن ۶ سالگی برای کودکان است . نظام آموزشی سوئیس در دو مقطع ابتدایی و دبیرستان ارائه می شود و معمولا ۹ سال زمان لازم دارد  . در کشور سوئیس تحصیل در مدارس دولتی برای دانش آموزان و همچنین هزینه حمل و نقل دانش آموزان رایگان است .

برای تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور سوئیس چه شرایطی لازم است ؟

طول دوره تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور سوئیس 4 سال می باشد . مدرک دیپلم با معدل بالای 12برای تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور سوئیس اجباری است . همچنین داشتن مدرک تمکن مالی و مدرک زبان در این مقطع اجباری است . دوره های تحصیل کارشناسی در کشور سوئیس به سه زبان انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی ارائه می شوند .

توصیه شرکت آتیه آفرینان ایرانیان برای اقامت و تابعیت در سوئیس ، مشاوره از مشاوران آتیه آفرینان ایرانیان و مطالعه مقاله ” اقامت در سوئیس” است .

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور سوئیس بین 1500 تا 3500 فرانک در هر سال می باشد . دانشجویان مقطع کارشناسی در سوئیس می توانند با انجام 10 ساعت در هر هفته مبلغ 20 فرانک بابت هر ساعت کار دریافت نمایند .

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کشور سوئیس چه شرایطی لازم است ؟

طول دوره تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور سوئیس 2 سال می باشد . داشتن مدرک زبان و مدرک تمکن مالی در این مقطع اجباری است . دوره های تحصیل کارشناسی ارشد در کشور سوئیس به سه زبان انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی ارائه می شوند .

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در سوئیس می توانند با انجام 20 کارساعت در هر هفته مبلغ 20 تا 30 فرانک بابت هر ساعت کار دریافت نمایند .

برای تحصیل در مقطع دکتری در کشور سوئیس چه شرایطی لازم است ؟

طول دوره تحصیل دکترا در کشور سوئیس 2 تا 7 سال می باشد . دانشجویان مقطع دکتری در سوئیس ، اگر شرایط لازم را داشته باشند می توانند در هر ماه 2 هزار دلار دریافت نمایند . البته شرایط دریافت این حقوق بسیار سخت می باشد . همچنین در مقطع دکتری دانشجویان می توانند به مدت 30 ساعت در هر هفته مشغول کار شوند و بین 20 تا 30 فرانک بابت هر ساعت کار دریافت کنند .

آیا دانشجویان می توانند با خود به کشور سوئیس همراه ببرند ؟

خیر . دانشجویان نمی توانند با خود به کشور سوئیس همراه ببرند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست