دوره های فلوشیپ پزشکی در اتریش و آلمان

دوره های فلوشیپ پزشکی در اتریش و آلمان – تحصیل در آلمان

آلمان یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است، پایتخت آن شهر برلین و زبان مردمش آلمانی میباشد. هر ساله دانشجویان زیادی برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی به آلمان مهاجرت میکنند و یکی از اصلی ترین دلایل آن امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های دولتی آلمان است. تعداد بسیاری از دانشگاه های آلمان مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران میباشند و از رنکینگ جهانی بالایی برخوردارند، از این رو گزینه بسیار مناسبی برای دانشجویان ایرانی جهت مهاجرت تحصیلی است.

دوره های فلوشیپ پزشکی در اتریش و آلمان – تحصیل در اتریش

اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی میباشد، پایتخت آن شهر زیبای وین است و مردمانش به زبان آلمانی صحبت میکنند. تحصیل در دانشگاه های اتریش تقریبا رایگان است و جزو محبوبترین دانشگاه های جهان برای ادامه تحصیل میباشد که هر ساله دانشجویان زیادی از کشورهای مختلف برای ادامه تحصیل در رشته های گروه مهندسی، پزشکی، علوم انسانی و هنر به اتریش مهاجرت میکنند.

دوره های فلوشیپ پزشکی در اتریش و آلمان – دوره های فلوشیپ پزشکی در آلمان

کشور آلمان با داشتن دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت یکی از کشورهای مناسب برای متقاضیان تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی میباشد که دانشجویان میتوانند پس از اخذ دیپلم 12 ساله ایران، با گذراندن دوره کالج در آلمان و شرکت در آزمون ورودی، وارد دانشگاه شوند. البته باید به این نکته اشاره نماییم که قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های آلمان در رشته های پزشکی به صورت رقابتی میباشد و ظرفیت محدود دارد. علاوه بر رشته پزشکی عمومی، دوره فلوشیپ پزشکی (دوره تخصص) توسط دانشگاه های آلمان ارائه میگردد. پزشکان با سپری کردن این دوره ها با روش های جدید درمان در زمینه های مختلف آشنا میشوند. دوره های فلوشیپ آلمان به صورت رایگان میباشد و دوره به زبان آلمانی برگزار میگردد.

دوره های فلوشیپ پزشکی در اتریش و آلمان – دوره های فلوشیپ پزشکی در اتریش

اتریش با رعایت استانداردهای بهداشتی یکی از بهترین خدمات درمانی را ارائه میدهد و همچنین با داشتن دانشگاه های پزشکی ممتاز یکی از مناسبترین گزینه ها برای علاقه مندان تحصیل در رشته های پزشکی است. یکی از مهمترین دانشگاه های پزشکی اتریش، دانشگاه پزشکی وین میباشد که بزرگترین دانشگاه پزشکی در میان کشورهای آلمانی زبان است. دانشجویان علاقه مند به تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در اتریش، با شرکت در آزمون ورودی دانشگاه و کسب نمره قبولی وارد دانشگاه میشوند. دانشجویانی که در رشته های پزشکی یا دندانپزشکی فارغ التحصیل شده اند میتوانند دوره های تخصص خود را در اتریش بگذرانند. در دوره های فلوشیپ پزشکی در اتریش، دانشجویان درمان های به روز دنیا را آموزش میبینند و در عمل های جراحی کنار پزشکان متخصص حاضر میشوند.

دوره های فلوشیپ پزشکی در اتریش و آلمان – دپارتمان های دانشگاه های علوم پزشکی آلمان و اتریش

کلینیک بیهوشی و پزشکی دردکلینیک چشم پزشکی
کلینیک پوست و مو
کلینیک زنان و زایمان
کلینیک گوش، حلق و بینی
کلینیک روانشناسی و روان درمانی
کلینیک دهان و دندان و فک
کلینیک جراحی اورژانس
اشعه درمانی و آنکولوژی
کلینیک پزشکی داخلی
و…

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست