دوره زبان آلمانی در اسلواکی (Slovakia)

دوره زبان آلمانی در اسلواکی – تحصیل در اسلواکی

اسلواکی یکی از کشورهای اروپای مرکزی است که در سال 1993 از تقسیم کشور چکسلواکی پدید آمد. اسلواکی توسط کشورهای جمهوری چک، اتریش، لهستان، اوکراین و مجارستان احاطه شده است. برای مهاجرت به اسلواکی روش های متفاوتی وجود دارد که آسانترین روش، اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی میباشد. اسلواکی با داشتن دانشگاه ها و کالج های معتبر، یکی از گزینه های اصلی دانشجویان اروپایی و غیر اروپایی برای ادامه تحصیل است. تحصیل در اسلواکی به دو زبان انگلیسی و اسلواک امکان پذیر است که تحصیل به زبان اسلواک رایگان و هزینه تحصیل به زبان انگلیسی بسته به نوع دانشگاه و رشته متفاوت است. دوره های آموزشی متفاوتی در کالج های اسلواکی برگزار میگردد که یکی از آن ها دوره زبان آلمانی است و در ادامه قصد داریم تا با شرایط گذراندن دوره زبان آلمانی در اسلواکی آشنا شویم.

دوره زبان آلمانی در اسلواکی – شرایط گذراندن دوره زبان آلمانی در اسلواکی

دانشجویان زیادی هر ساله برای ادامه تحصیل به کشورهای آلمانی زبان نظیر آلمان، اتریش و سوئیس مهاجرت میکنند و برای اخذ پذیرش از دانشگاه نیاز به دانش و مدرک زبان آلمانی است، کشور اسلواکی یکی از کشورهای منطقه شنگن است که دوره های زبان آلمانی را برگزار مینماید. در این دوره به شما تمامی مهارتهای زبان آلمانی آموزش داده میشود. هدف این دوره یادگیری زبان آلمانی در بالاترین سطح و در کمترین زمان میباشد که متقاضیان بتوانند بعد از این دوره به راحتی در دانشگاههای کشورهای آلمانی زبان تحصیل کنند. دانشجویانی که در دوره زبان آلمانی در اسلواکی شرکت میکنند در چهار مهارت خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن آموزش میبینند. کلاس های زبان آلمانی در اسلواکی از سطح A1 تا سطح C1 برگزار میگردد و دانشجویان با هر سطحی از زبان آلمانی میتوانند نسبت به پذیرش دوره زبان آلمانی اسلواکی اقدام نمایند.

دوره زبان آلمانی در اسلواکی – شرایط پذیرش دوره زبان آلمانی در اسلواکی

دانشجویانی که قصد گذراندن دوره زبان آلمانی در اسلواکی دارند، بایستی حداقل دارای مدرک دیپلم 12 ساله ایران باشند و هرچه فاصله تحصیلی و شرایط سنی کمتری داشته باشند، پروسه ویزای تحصیلی برایشان آسانتر است. خوشبختانه برای اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی، ارائه مدرک زبان توسط دانشجویان الزامی نیست و دانشجویان میتوانند زبان آلمانی را از پایه داخل کالج های اسلواکی شروع کنند. برای پذیرش دوره زبان آلمانی در اسلواکی سه بار در سال امکان اقدام وجود دارد که در ماه های اکتبر، ژانویه، ژوئن دانشجویان میتوانند درخواست پذیرش دهند.
هزینه تحصیل دوره زبان آلمانی در اسلواکی بستگی به نوع کالج دارد که برای یک سال 5000 الی 7000 یورو میباشد، همچنین هزینه زندگی در اسلواکی بستگی به سبک زندگی و شهر محل اقامت شما دارد که طبق تجربه دانشجویان در سال های گذشته یک نفر بایستی ماهیانه 600 الی 800 یورو هزینه زندگی در نظر بگیرد.
دانشجویان پس از اتمام دوره زبان آلمانی در اسلواکی، میتوانند نسبت به اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمانی زبان درخواست دهند یا نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای آلمان یا اتریش اقدام نمایند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست