دانشگاه یوهانس کپلر لینز (JKU)

دانشگاه یوهانس کپلر لینز – تحصیل در اتریش

یکی از راه های مهاجرت به اتریش، ویزای تحصیلی میباشد که هر ساله دانشجویان زیادی از سراسر جهان برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی به اتریش مهاجرت میکنند. اتریش با داشتن دانشگاه های ممتاز در زمینه رشته های مهندسی، علوم پایه، پزشکی و هنری مورد توجه دانشجویان قرار گرفته است. دانشگاه های اتریش به دو دسته دولتی و خصوصی نقسیم میشوند که تحصیل در دانشگاه های دولتی اتریش تقریبا رایگان میباشد و زبان تحصیل در اکثر آن ها آلمانی میباشد که برای دانشجویان بین الملل امکان گذراندن دوره زبان در دانشگاه های اتریش قبل از شروع ترم تحصیلی وجود دارد.

دانشگاه یوهانس کپلر لینز – آشنایی با دانشگاه یوهانس کپلر لینز

دانشگاه یوهانس کپلر لینز در سال 1966 میلادی در شهر لینز اتریش تاسیس شد. در حال حاضر دانشگاه یوهانس کپلر لینز جزو مدرنترین دانشگاه های اتریش میباشد که بیش از 19000 دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های مختلف تحصیلی از جمله بیزینس، مهندسی، حقوق، علوم، علوم اجتماعی و پزشکی مشغول به تحصیل اند. اولین دانشگاه در اتریش که شناسه دانشجویی الکترونیکی را معرفی کرد، دانشگاه یوهانس کپلر لینز بود که این اتفاق در سال 1998 میلادی رخ داد.

دانشگاه یوهانس کپلر لینز – دانشکده های دانشگاه یوهانس کپلر لینز

دانشگاه یوهانس کپلر لینز به 4 دانشکده و 127 انستیتو تقسیم میشود که دانشکده های آن عبارتند از:
دانشکده علوم اجتماعی، اقتصاد و تجارت
دانشکده مهندسی و علوم طبیعی
دانشکده حقوق
دانشکده پزشکی

دانشگاه یوهانس کپلر لینز – رشته های ارائه شده توسط دانشگاه یوهانس کپلر لینز

قانون کسب و کار – انفورماتیک کسب و کار – تجارت و اقتصاد – بیوانفورماتیک – مهندسی الکترونیک – مهندسی پلیمر- مکاترونیک – زیست شناسی – مدیریت کسب و کار دیجیتال – اقتصاد و حسابداری – حقوق – علوم طبیعی و…

دانشگاه یوهانس کپلر لینز – شرایط تحصیل در دانشگاه یوهانس کپلر لینز

شرایط تحصیل در دانشگاه یوهانس کپلر لینز در مقطع کارشناسی
دوره کارشناسی در دانشگاه یوهانس کپلر لینز، 3 ساله میباشد و زبان آموزش آلمانی است. دانشجویان برای اخذ پذیرش بایستی در یکی از دانشگاه های سراسری ایران اشتغال به تحصیل داشته باشند یا مدرک کارشناسی از دانشگاه سراسری داشته باشند.
شرایط تحصیل در دانشگاه یوهانس کپلر لینز در مقطع کارشناسی ارشد
دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه یوهانس کپلر لینز، 2 سال زمان میبرد و زبان تحصیل آلمانی یا انگلیسی میباشد. دانشجویان برای اخذ پذیرش باستی مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه سراسری گرفته باشند یا اشتغال به تحصیل در دانشگاه سراسری در مقطع کارشناسی ارشد داشته باشند.
شرایط تحصیل در دانشگاه یوهانس کپلر لینز در مقطع دکترا
دوره دکترا در دانشگاه یوهانس کپلر لینز، 3 الی 5 سال زمان میبرد و امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد. مقطع دکترا به صورت تحقیقاتی میباشد که نیاز به سوپروایزری دارید که رزومه تحقیقاتی شما در حیطه فعالیت وی باشد. برای پذیرش دکترا بایستی مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه سراسری داشته باشید یا در مقطع دکترا در یکی از دانشگاه های سراسری اشتغال به تحصیل داشته باشید.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست