دانشگاه کیل

University of Kiel

دانشگاه کیل یک دانشگاه دولتی واقع در شهر کیل آلمان میباشد که در سال ۱۶۶۵ تاسیس شد. دانشگاه کیل بزرگترین, قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه در ایالت شلسویگ-هولشتاین است که هم اکنون بیش از ۲۵٫۰۰۰ دانشجو در آن مشغول به تحصیل میباشند. فارغ التحصیلان و محققان این دانشگاه تاکنون ۱۲ جایزه نوبل را اذعان خود کرده اند. دانشگاه کیل به عنوان یک نهاد دولتی بسیار خود را در مقابل دانشجو مسئول میداند و برای ارتقاء سطح آموزش خود، طیف گسترده ای از موضوعات را ارائه میدهد. دانشگاه کیل دارای یک بورد علمی کاملا واضح و علمی میباشد تا بتواند دانشجویان علاقه مند را از سراسر آلمان و جهان به خود جذب کند. تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد معمولا در تمامی رشته ها برای متقاضیان امکان پذیر میباشد تا دانشجویان بین المللی بتوانند در رشته خود ادامه تحصیل دهند. دانشگاه کیل همچنین دارای مرکز شغلی میباشد، جایی که به دانشجویان این فرصت را میدهد بعد از تحصیل، مسیر شغلی خود را پیدا کنند و در این زمینه برای دانشجویان سمینار ها و سخنرانی ها در خصوص رویداد های شغلی ارائه میشود. آنها همچنین به دانشجویان مشاوره فردی در خصوص بازار کار، جستجوی شغل، درخواست کار، حرفه و کارآموزی می دهند. این دوره برای تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان قابل اجرا میباشد. بیشتر دروس برای دانشجویان بین المللی به زبان انگلیسی ارائه میشود و دانشجویان برای تحصیل باید مدرک آیلتس ارائه دهند. هم اکنون دانشگاه کیل در رتبه ۱۵۱ دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به آلمان شرکت آتیه آفرینان ایرانیان توصیه می کند نگاهی به مقاله ” مهاجرت به آلمان” بیاندازید.

دانشگاه کیل  – دانشکده های دانشگاه کیل 

دانشگاه کیل دارای 8 دانشکده به شرح زیر میباشد :

 •      دانشکده الهیات
  دانشکده حقوق
  دانشکده تجارت، اقتصاد و علوم اجتماعی
  دانشکده علوم پزشکی
  دانشکده هنر و علوم انسانی
  دانشکده ریاضی و علوم طبیعی
  دانشکده علوم کشاورزی و تغذیه
  دانشکده مهندسی

همچنین اگر تمایل به داشتن اطلاعاتی در زمینه تحصیل در کشور آلمان دارید می توانید مقاله ” تحصیل در آلمان” را مطالعه نمایید.

برای اقامت و تابعیت در آلمان روش های متفاوتی وجود دارد شرکت آتیه آفرینان به شما توصیه می کند برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ” اقامت در آلمان ” را مطالعه فرمایید .

دانشگاه کیل  – هزینه تحصیل در دانشگاه کیل 

هیچ گونه هزینه تحصیلی برای دانشجویان وجود ندارد. این نکته در خصوص دانشجویان بین المللی نیز صدق میکند. با این حال دانشجویان موظف به پرداخت 118 یورو در هر ترم تحصیلی بابت خدمات دانشجویی شامل: حمل و نقل عمومی, تخفیف در خوراک و سایر خدمات میباشند.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست