دانشگاه هنرهای کاربردی وین

دانشگاه هنرهای کاربردی وین به زبان آلمانی (German: Universität für angewandte Kunst Wien, or informally just Die Angewandte)

یک دانشگاه تخصصی در رشته های گروه هنری میباشد این دانشگاه در سال 1970 تاسیس گردیده است ویکی از بزرگترین دانشگاههای هنر اتریش میباشد

دانشگاه هنرهای کاربردی وین در حال حاضر بیش از 2000 دانشجو و 340 نفر اعضای هیئت علمی دارد دارد دانشجویان دانشگاه از کشورهای اروپایی و خارج از اروپا میباشند این دانشجویان از 49 کشور مختلف وارد این دانشگاه شده و ایده های خود را به 56 زبان دنیا ارائه میدهند و سالیانه در بیش از 200 نمایشگاه بین المللی شرکت دارند. رشته های تحصیلی در دانشگاه هنرهای کاربردی وین بسیار گسترده میباشد که شامل دوره هایی مانند معماری، هنرهای زیبا (نقاشی، گرافیک، مجسمه سازی، عکاسی) ، طراحی صحنه، انواع طراحی (مد، طراحی گرافیک، تبلیغات، طراحی چشم انداز)، طراحی صنعتی، طراحی رسانه ای (هنرهای رسانه ای، و هنرهای دیجیتال)حفاظت و مرمت، مطالعات وابسته به آموزش و پرورش جهت امور آموزش هنری، طراحی پارچه و صنایع دستی می باشد. تمامی این رشته ها نشان دهنده ی تنوع هنر همراه با متد علوم مختلف می باشد و فضایی کاربردی را ایجاد می کند. هدف اصلی این دانشگاه رهنمودی از افکار و فعالیتهای بشری به عنوان یک بازتاب انتقادی است و فضایی که در آن سوالات از پاسخ ها و راه حل های آن مهم تر هستند.

شهریه دانشگاه هنرهای کاربردی وین

برای اتریشی ها و افراد جز اتحادیه اروپا ترمی 363،36 یورو و برای افراد خارج از اتحادیه اروپا ترمی 726،72 یورو میباشد که اگر بصورت اقساط پرداخت گردد 10% به این مبلغ افزوده میگردد دانشجویانی که دارای سطح علمی بالا باشند از پرداخت شهزیه معاف میگردند و دانشجویانی که از کشورهای توسعه یافته وارد این دانشگاه میگردند (که کشور با حکم وزیر فدرال تعیین می شود)

دانشکده های دانشگاه هنرهای کاربردی وین Angewandte

دانشکده ی معماری

دانشکده ی هنرهای زیبا و رسانه

دانشکده ی طراحی

دانشکده ی حفاظت و مرمت

دانشکده ی علوم هنری ، تحصیلاتی هنری و ارتباطات هنری

دانشکده ی هنر و تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست