دانشگاه هنرهای برلین

Universität der künste Berlin

دانشگاه هنرهای برلین که به اختصار (Udk Berlin)خوانده می شود بزرگترین دانشگاه هنر در اروپا است و یکی از قدیمی ترین دانشگاههای هنر در سراسر جهان می باشد. دانشگاه هنر برلین یکی از بزرگترین و متنوع ترین دانشگاه های هنر در جهان است. دوره های این دانشگاه بیشتر در قالب رشته هایی در چهار دانشکده هنرهای زیبا ، معماری ، رسانه و طراحی ، موسیقی و هنرهای نمایشی ارائه می شود که طیف کاملی از رشته های هنری و مطالعات دانشگاهی مرتبط را شامل می شود و دارای 3600 دانشجو می باشد. دانشگاه هنر برلین با داشتن بیش از 70 دوره با در مقطع دکترا و  پست دکترا یکی از معدود کالج های هنری در آلمان با نظام تحصیلی کامل دانشگاهی می باشد. معلمان هنر و موسیقی نیز در دانشگاه هنرهای برلین تحصیل می شوند،

سال تاسیس این دانشگاه به سال 1696 بازمی گردد و بودجه سالیانه در حدود 70 میلیون یورو دارد.

دانشگاه هنرهای برلین

دانشگاه هنرهای برلین

دانشگاه هنرهای برلین-دانشکده های دانشگاه هنرهای برلین

دانشگاه هنرهای برلین دارای 4 دانشکده می باشد و هر یک از این دانشکده ها رشته های متفاوتی را برای دانشجویان و داوطلبان ارائه می نمایند. در این چهار دانشکده 40 رشته و گرایش هنری وجود دارد. نام دانشکده های دانشگاه هنرهای برلین به شرح زیر می باشد:

  • هنرهای زیبا
  • طراحی
  • موسیقی
  • هنرهای نمایشی

 

دانشگاه هنرهای برلین-ددلاین دانشگاه هنرهای برلین

یکی از دغدغه های دانشجویان و متقاضیان جهت اخذ پذیرش از دانشگاه هنرهای برلین کسب اطلاع از تاریخ ددلاین ارائه مدارک به دانشگاه می باشد. طبق آخرین به روزرسانی در سایت دانشگاه هنرهای برلین مهلت ارائه مدارک برای ترم تابستان سال 2020 ، اول اکتبر 2020 می باشد.

دانشگاه هنرهای برلین-مدارک لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه هنرهای برلین

مدارک لازم برای اخذ پذیرش از دانشگاه ها عموما به دو دسته ی مدارک هویتی و تحصیلی تقسیم می گردد. افراد با دارا بودن مدارک زیر می توانند برای اخذ پذیرش از دانشگاه هنرهای برلین اقدام نمایند.

  • تصویر پاسپورت
  • ترجمه و ریزنمرات مقاطع پیشین (دیپلم و…)
  • رزومه تحصیلی
  • انگیزه نامه
  • ارائه مدرک زبان معتبر

دانشگاه هنرهای برلین-رنکینگ دانشگاه هنرهای برلین

بررسی رتبه بندی دانشگاه های می تواند دانشجویان را در مسیر انتخاب دانشگاه مورد نظر راهنمایی نماید. جایگاه دانشگاه ها در میان دانشگاه های جهانی از زوایای مختلفی قابل بررسی می باشد. رضایت مندی دانشجویان و تعداد فارغ التحصیلان و نیز مقالات و خروجی علمی دانشگاه ها در میان سایر دانشگاه ها مورد ارزیابی قرار می گیرد. رتبه بندی شانگهای، رتبه بندی تایمز و رتبه بندی QS از معروف ترین رتبه بندی های جهانی می باشند. دانشگاه هنرهای برلین در حال حاضر در جایگاه 119 ام دانشگاه های جهانی در رتبه بندی QS قرار دارد.

دانشگاه هنرهای برلین- هزینه های زندگی و تحصیل در دانشگاه هنرهای برلین

برآورد هزینه های تحصیلی از مهم ترین دغدغه های دانشجویان جهت تحصیل در دانشگاه مقصد می باشد. به طور کلی هزینه زندگی دانشجویی در کشور آلمان چیزی بالغ بر 700 الی 800 یورو در ماه می باشد که بسته به سبک زندگی دانشجو و نیز محل زندگی وی می تواند متغیر باشد. هزینه تحصیل در دانشگاه هنرهای برلین نیز تقریبا رایگان می باشد و هزینه ثبت نام به علاوه سایر هزینه های اضافی چیزی بالغ 200 الی 300 یورو در ماه می باشد.

گروه آتیه آفرینان – مجری و ارایه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ما: 77207-021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست