دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در اتریش

در این مقاله قصد داریم که دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در اتریش را معرفی نماییم . برای تحصیل در کشور های مختلف دنیا دانشجویان باید ابتدا به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه نمایند و از شرایط لازم برای پذیرش و تحصیل در دانشگاه مورد نظر مطلع شوند . پس از اینکه دانشجویان پذیرش دانشگاه مورد نظر را دریافت نمایند باید برای دریافت ویزای دانشجویی آن کشور اقدام کنند . اگر دانشجویان نتوانند ویزای دانشجویی دریافت کنند نمی توانند در کشور مورد نظر وارد شوند و اقامت داشته باشند .

همانطور که در مقاله های قبلی که در سایت منتشر کردیم ، گفتیم یکی از روش های مهاجرت به کشور های خارجی از جمله کشور اتریش مهاجرت تحصیلی می باشد . در صورتی که دانشجویان بتوانند پذیرش یک دانشگاه در اتریش را دریافت کنند می توانند برای دریافت ویزای دانشجویی اتریش و مهاجرت تحصیلی به اتریش اقدام نمایند .

با مهاجرت به کشور اتریش در واقع دانشجویان اجازه اقامت در اتریش را کسب کرده اند . بسیاری از دانشجویان پس از اتمام دوره ی تحصیل خود در اتریش در همان کشور مشغول به کار می شوند و ویزای دانشجویی خود را به ویزای کاری اتریش تبدیل می کنند . پس از چند سال کار در کشور اتریش هم می توانند برای دریافت اقامت دائم اتریش اقدام نمایند .

بنابراین تحصیل در اتریش گام مهمی برای گرفتن تصمیمات زندگی و ایجاد شرایط مختلف زندگی در اتریش می باشد . اما باید توجه داشته باشید که برای تحصیل در اتریش باید از یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در اتریش پذیرش بگیرید .

کشور اتریش دارای دانشگاه های با کیفیتی است . تقریبا تمام رشته ها در دانشگاه های  کشور اتریش تدریس می شوند . دانشجویان ایرانی برای تحصیل در اتریش ابتدا باید از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در اتریش پذیرش بگیرند . دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در اتریش عبارتند از :

  • University of Vienna
  • Johannes Kepler University of Linz
  • Med University Vienna
  • Med University Graz
  • Med University Innsbruk
  • Karl-Franzens University Graz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست