دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی

در این مقاله قصد داریم به معرفی دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی بپردازیم .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به اسلواکی شرکت آتیه آفرینان ایرانیان توصیه می کند نگاهی به مقاله ” مهاجرت به اسلواکی” بیاندازید.

کشور اسلواکی یکی از کشور های مهاجر پذیر و زیبا می باشد که هر ساله گردشگران فراوانی را به خود جلب می کند . برای ورود به کشور اسلواکی باید ویزای این کشور را تهیه کنید که در مقاله تعیین وقت سفارت اسلواکی و انواع ویزاهای اسلواکی توضیحات لازم درباره انواع ویزای اسلواکی و روش های تهیه ویزای اسلواکی شرح داده شده است .

کشور اسلواکی علاوه بر مناطق گردشگری زیبا دارای دانشگاه های ممتاز نیز هست  و تقریباً همه رشته ها در دانشگاه های این کشور در همه مقاطع تدریس می شوند . تحصیل در اسلواکی برای هر مقطع و رشته نیاز به شرایط خاصی دارد که دانشجو در صورت برخورداری از شرایط لازم می تواند برای دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود در اسلواکی در خواست دهد .

همانطور که اطلاع دارید تحصیل در اسلواکی یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد . این روش نسبت به سایر روش ها برای دریافت اقامت اسلواکی آسان تر و سریع تر می باشد . بنابراین افراد زیادی تلاش می کنند که بتوانند پذیرش دانشگاه های کشور اسلواکی را دریافت کرده و از طریق تحصیل به کشور اسلواکی مهاجرت نمایند .

حال داوطلبان باید در انتخاب دانشگاه مورد نظر خود در اسلواکی دقت کنند و دانشگاهی را که مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی باشد را انتخاب کرده اقدام به دریافت پذیرش از آن دانشگاه نمایند .

در ادامه دانشگاه هایی مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی معرفی می شوند .

در مقاله ” اقامت در اسلواکی” به طور مفصل درباره شرایط اقامت و تابعیت اسلواکی اطلاعات کسب کنید .

دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی به شرح زیر می باشند .

  • Slovak University of Technology in Bratislava

این دانشگاه در مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی می باشد و در گروه بندی خوب قرار دارد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست