دانشگاه موزارت سالزبورگ (Mozart University of Salzburg)

دانشگاه موزارت سالزبورگ – دانشگاه های اتریش

اتریش با داشتن دانشگاه های معتبر و شناخته شده یکی از محبوبترین کشورها برای ادامه تحصیل دانشجویان بین الملل میباشد که علاوه بر شهرت جهانی دانشگاه های اتریش، هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش بسیار مناسب میباشد. تحصیل در دانشگاه های دولتی اتریش تقریبا رایگان است، همچنین دانشجویان حین تحصیل اجازه کار دانشجویی دارند و با درآمد حاصل از ان تا حدودی میتوانند هزینه های زندگی خود را پوشش دهند. دانشگاه های اتریش در تمامی رشته های تحصیلی از جمله رشته های گروه فنی مهندسی، گروه پزشکی و پیراپزشکی، علوم پایه و رشته های هنری در مقاطع مختلف تحصیلی دانشجو جذب میکند. یکی از دانشگاه های اتریش در رشته های هنری، دانشگاه موزارت سالزبورگ میباشد که در ادامه قصد داریم تا با این دانشگاه بیشتر آشنا شویم.

دانشگاه موزارت سالزبورگ – آشنایی با دانشگاه موزارت سالزبورگ

دانشگاه دولتی موزارت سالزبورگ یکی از مطرحترین دانشگاه های اتریش در زمینه هنر میباشد که در سال 1814 میلادی تاسیس شد و در حال حاضر بیش از 40 رشته هنری در گرایشهای موسیقی، هنرهای نمایشی و هنرهای تجسمی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا توسط اساتید برجسته تدریس میشود. دانشگاه موزارت سالزبورگ با دانشگاه های بسیاری همکاری دارد و با شرکت در نمایشگاه های بین المللی به شهرت بالایی دست یافته است.

دانشگاه موزارت سالزبورگ

دانشگاه موزارت سالزبورگ

دانشگاه موزارت سالزبورگ – دانشکده های دانشگاه موزارت سالزبورگ

کارگردانی صحنه و بازیگری
مطالعات در زمینه سازهای برنجی، بادی و ضربی
اجرا، قطعات هنری و نظریه موسیقی
هنرهای زیبا و هنر حرفه ای
مطالعات در زمینه ی سازهای کیبوردی
تحصیلات موسیقی در سالزبورگ
تحصیلات موسیقی در اینشبارک
موسسه موسیقی و رقص
موسیقی شناسی
تئاتر موسیقیایی
طراحی صحنه
مطالعات سازهای زهی
مطالعات صوتی

دانشگاه موزارت سالزبورگ – شرایط تحصیل در دانشگاه موزارت سالزبورگ

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه موزارت سالزبورگ دارند، بایستی در یکی از دانشگاه های سراسری ایران اشتغال به تحصیل داشته باشند یا از یکی از دانشگاه های سراسری ایران فارغ التحصیل شده باشند. تحصیل در دانشگاه موزارت سالزبورگ آلمانی میباشد و دانشجویان بایستی مدرک زبان آلمانی ارائه دهند یا در کالج زبان آلمانی قبل از شروع ترم تحصیلی دانشگاه شرکت نمایند. دانشگاه موزارت سالزبورگ برای پذیرش دانشجویان، ازمون تئوری و مصاحبه شفاهی برگزار مینماید که سطح علمی و اطلاعات عمومی دانشجویان را در زمینه هنر بسنجد.

دانشگاه موزارت سالزبورگ – شهریه دانشگاه موزارت سالزبورگ

دانشگاه های اتریش به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم میشوند. دانشگاه موزارت سالزبورگ جزو دانشگاه های دولتی اتریش است که تحصیل در آن تقریبا رایگان است و دانشجویان هر ترم مبلغ اندکی در حدود 400 الی 760 یورو بابت ثبت نام و ارائه خدمات دانشجویی به دانشگاه میپردازند.

دانشگاه موزارت سالزبورگ – رشته های دانشگاه موزارت سالزبورگ

هنر / ساکسیفون / باروک آوازی / موسیقی کلیسای کاتولیک و پروتستان / ترکیب بندی / درام و تولید / تئوری موسیقی / تمرین عملکرد در موسیقی معاصر / طراحی صحنه / صدا / ظبط کننده / ویولنسل / مربیگری تئاتر موسیقی / کنترباس / فلوت / گیتار / ساز چنگ / سازهای کوبه ای / پیانو / پیانو موسیقی مجلسی / پیانو سه اتاق موسیقی / کوارتت زهی موسیقی مجلسی / ترومبون / شیپور و…

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست