دانشگاه منابع طبیعی و علوم زیستی وین

(دانشگاه BOKU)

دانشگاه منابع طبیعی و علوم زیستی وین

دانشگاه BOKU

بهترین دانشگاه های اتریش که سال ها متقاضیان زیادی پذیرش تحصیلی دارد؛  دانشگاه منایع طبیعی و علوم زیستی  شهرت دارد و بیشتر آن را دانشگاه BOKU وین  می باشد نام این دانشگاه دولتی کشور اتریش به دانشگاه بوکو وین خـطاب می کنند. این دانشگاه بیشتر روی رشته های کشاورزی، محیط زیست و علوم پایه با تاکید بر حفط منابع طبیعی و توسعه پایدار فعالیت دارد .

 
رتبه دانشگاه بوکو وین BOKU

رتبه دانشگاه بوکو وین، 705 دنیا می باشد. درمیان دانشگاه های کشور اتریش رتبه دانشگاه منابع طبیعی و علوم زیستی ،وین 8 می باشد که ارزش و اعتبار بالای دانشگاه بوکو می باشد. همچنین نام این دانشگاه در میان دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران می باشد.


تحصیل در دانشگاه بوکو وین (BOKU)

دانشگاه بوکو از بهترین و بزرگ ترین دانشگاه های کشوراتریش به شمار می رود و حدود 11 هزار دانشجو در حال تحصیل در دانشگاه بوکو وین در رشته ها و مقاطع تحصیلی متفاوت هستند . همچنین در این دانشگاه حدود  1553 نفر مشغول به  کار هستند .

سال 1876 این دانشگاه به عنوان مرکز آموزش و پرورش و تحقیقات در زمینه منابع تجدید پذیر تاسیس گردید و همه ساله از برترین دانشگاه های کشوراتریش محسوب می شود . دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه بوکو وین، بیشتر در دوره هایی تغییرات اقلیمی و محیطی در سطح بین المللی، سازگاری با محیط زیست و حفاظت از آن و پیش بینی و جلوگیری از خطرات احتمالی محیط زیست در حال تحصیل و تحقیقات در دانشگاه بوکو وین می باشند.

 

رشته های دانشگاهی بوکو وین (BOKU)
دوره های تحصیلی مختلفی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه منابع طبیعی و علوم زیستی بوکو وین قابل ارائه می باشد. .دوره های تحصیلی رشته های دانشگاه بوکو وین به د زبان آلمانی ، انگلیسی قابل ارائه می باشد.

دانشگاه شامل 4 رشته اصلی کشاورزی، علم خاک، باغبانی و دامداری در پردیس اصلی می باشد. پردیس دیگر این دانشگاه  که در نزدیکی ایستگاه مترو هلینگشتات وین قرار دارد گروه های شیمی، بیوتکنولوژی، مدیریت منابع آب، علوم غذایی و علوم گیاهی را در خود قرار داده است. رشته های دانشگاهی منابع طبیعی و علوم زیستی بوکو وین به این صورت به دانشجویان ارائه می گردند.

گروه های آموزشی دانشگاهی بوکو وین عبارتند :از گروه محیط زیست، شیمی، زیست شناسی و تحقیقات تنوع زیستی، علوم و صنایع غذایی، جنگل و علوم خاک، سیستم های کشاورزی پایدار، مهندسی عمران و خطرات طبیعی، ژنتیک کاربردی و زیست شناسی سلولی، علوم اجتماعی و اقتصادی، علوم مواد و مهندسی فرآیند و و همچنین گروه بیوتکنولوژی می باشد.

اولویت تحقیقاتی دانشگاه بوکو وین منابع طبیعی، غذا، سلامت و تغذیه و همچنین محیط زیست و کیفیت زندگی می باشد .

معتبرترین و عمده ترین رشته های دانشگاه بوکو وین اتریش عبارتند از :تکنولوژی فیبر و چوب، مدیریت محیط و منابع، معماری و طراحی چشم اندازها، علوم غذایی و بیوتکنولوژی،  جنگلداری، مهندسی محیط زیست، علوم کشت، علوم گیاهی، علوم حیوانی، اقتصاد کشاورزی و مدیریت زمین و مهندسی عمران در این دانشگاه می باشد.

 

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس 02172207

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست