دانشگاه مارتین لوتر

(Martin Luther Universität)

دانشگاه مارتین لوتر امروز از دو دانشگاه توسعه یافته است: یکی در سال 1502 در ویتنبرگ تاسیس شد و دیگری در هال در سال 1694. هر دو دانشگاه با فراز و نشیب های بسیاری با یک تاریخ بسیار پرتحرک روبرو شدند. لوتر و ملانشتون در ویتنبرگ تدریس می کردند و شهر و دانشگاه آن را مرکز فکری اصلاحات می کردند. در حدود سال 1700 ، وكیل كریستین توماسی و فیلسوف كریستین وولف ، هال را به عنوان مركز مهم روشنگری آلمان تبدیل كردند. سپس ناپلئون به طور ناگهانی در سال 1813 دانشگاه را در ویتنبرگ بست. در سال 1817 پس از جشن 300 سالگرد تأسیس دانشگاه هال در سال 1994 ، پانصدمین سالگرد تأسیس دانشگاه ویتنبرگ در سال 2002 پیش روی ما قرار گرفته است. به دلیل تاریخ طولانی خود ، این دانشگاه در کنار شهر هاله این دانشگاه همچنان در حال توسعه و گسترش در کل شهر داخلی است. بسیاری از موسسات در ویلاهای قدیمی یا ساختمانهای تاریخی قرار دارند. علاوه بر این ، بسیاری از ساختمان های جدید دانشگاه ساخته شده اند یا به طور کامل مرمت شده اند. هم اکنون بسیاری از موسسات و کلینیک ها تجهیزات مدرن را با مکان های مدرن در محل کار ارائه می دهند. این دانشگاه در ایالت زاکسن- آنهالت واقع شده است و تعداد دانشجویان آن حدود 21000 نفر می باشد.

دانشکده های دانشگاه مارتین لوتر(Martin Luther Universität)

دانشگاه مارتین لوتر در حوزه های مختلفی خدمات تحصیلی ارائه می دهد. جهت شناخت حوزه های خدمات تحصیلی دانشگاه می توان به نام دانشکده های زیر مجموعه دانشگاه رجوع نمود و فعالیت های آن ها را مورد بررسی قرار داد. دانشگاه مارتین لوتر از 6 دانشگاه تشکیل شده که به شرح زیر می باشند

1- دانشکده فقه

2- دانشکده حقوق و اقتصاد

3- دانشکده پزشکی

4- دانشکده فلسفه 1-2-3( دارای سه دانشکده)

5- دانشکده علوم طبیعی 1-2-3( دارای سه دانشکده)

6- دانشکده علوم مهندسی

 دانشگاه مارتین لوتر

دانشگاه مارتین لوتر

دانشگاه مارتین لوتر-رتبه جهانی دانشگاه مارتین لوتر

یکی از معیارهای ارزیابی دانشگاه ها رتبه و جایگاه آن ها در میان سایر دانشگاه ها می باشد. رتبه بندی های مختلفی جهت این نحوه ارزیابی تعیین شده است که با عناوین مختلفی نیز شناخته می شود. با نگاهی به جایگاه دانشگاه مارتین لوتر در می یابیم که این دانشگاه رتبه 33 را در میان دانشگاه های آلمان از آن خود کرده و در رتبه بندی ها و شاخص های بین المللی جایگاه 412 را در میان دانشگاه های جهانی دارد. به لحاظ کیفیت تحصیلی در جایگاه 653 جهان می باشد.

دانشگاه مارتین لوتر-مدارک لازم برای اخذ پذیرش

دانشگاه های مختلف سراسر جهان، شرایط متفاوتی برای پذیرش ارائه می کنند. دریافت نامه پذیرش از دانشگاه قدم اول در مهاجرت تحصیلی می باشد. افرادی که تمایل به دریافت پذیرش از دانشگاه مارتین لوتر را دارند باید مدارک هویتی و تحصیلی مورد نظر این دانشگاه را ارائه نمایند که به شرح زیر می باشد:

  • ارائه پاسپورت با اعتبار کافی
  • ارائه مدارک تحصیلی گذشته و ترجمه آن
  • ارائه ریزنمرات مربوط به مقاطع تحصیلی پیشین
  • ارائه مدرک زبان مورد تایید دانشگاه

     

    گروه آتیه آفرینان – مجری و ارایه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

    شماره تماس ۰۲۱۲۲۲۲۶۷۷۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست