دانشگاه سارلند

Saarland University

دانشگاه سارلند یک دانشگاه تحقیقاتی مدرن در منطقه زاربروکن، پایتخت ایالت زارلند آلمان است که در سال 1948 در همکاری با فرانسه تاسیس شد و در شش دانشکده که همه زمینه های اصلی علوم را پوشش می دهد، سازمان یافت. این دانشگاه به ویژه برای تحقیقات و آموزش در علوم رایانه، زبانشناسی محاسباتی و علوم مواد شناخته شده است که به طور مداوم در میان کشورها در رتبه اول قرار دارد. در سال 2007، دانشگاه به عنوان مرکز عالی برای علوم رایانه در آلمان شناخته شد. دارا بودن کارکنانی مسلط به دو زبان آلمانی – فرانسوی, باعث شده که این دانشگاه دارای مشخصات بین المللی باشد و آن را به دانشگاهی با عنوان دانشگاهی اروپایی تبدیل کند. این دانشگاه با داشتن 9 فرد که دارای بالاترین جایزه علمی کشور آلمان میباشند, به خود افتخار میکند. محوطه دانشگاه و محوطه اطراف آن به چندین موسسه تحقیقاتی تخصصی وابسته است که در آنها جوامع تحقیقاتی مستقل مختلف و شرکت های خصوصی وابسته به تحقیقات اولیه و کاربردی وجود دارند.

دانشگاه سارلند  – برنامه های تحصیلی دانشگاه سارلند

 دانشگاه سارلند با استفاده از برنامه های متعدد تحصیلی و انواع مدارک ارائه شده (دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد)، طیف وسیعی از رشته های معمول را ارائه می دهد. موضوعات قدیمی تر مانند مدیریت کسب و کار و اقتصاد، قانون و پزشکی، همانند برنامه های آموزشی جدیدی است که از همکاری های بین رشته ای مدرن توسعه یافته اند و بخشی از دانشگاه سارلند است و منعکس کننده افزایش تقاضا برای چنین شرایطی در بازار کار امروز است. نمونه هایی از این دوره های جدید عبارتند از: زیست شناسی با توجه ویژه به زیست شناسی انسانی و زیست شناسی مولکولی، بیوانفورماتیک, زیست شناسی محاسباتی، مهندسی مکانیک، مواد میکرو و نانوساختار، کامپیوتر و ارتباطات فناوری، تاریخ مطالعات فرهنگی و علوم فرهنگی فرانسه و ارتباطات فرهنگی. در حوزه آموزش معلمان، دانشگاه سارلند یک دوره دو زبانه (فرانسوی و آلمانی) را برای معلمان آینده جغرافی و تاریخ فراهم می کند. این دانشگاه مسئول برگزاری دوره های مرتبط با علوم کامپیوتر برای دانشجویان در برنامه های فارغ التحصیل MPI برای علوم کامپیوتر و MPI برای سیستم های نرم افزاری می باشد. دانشگاه سارلند یکی از معدود دانشگاه های آلمان است که کل برنامه کارشناسی ارشد در علوم رایانه به زبان انگلیسی تدریس میکند.

دانشگاه سارلند  – هزینه تحصیل در دانشگاه سارلند 

برنامه های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه سارلند دارای بودجه دولتی هستند. بنابراین هزینه تحصیل برای دوره های کارشناسی و حرفه های خاص مانند قانون و پزشکی, شامل نمیشود. همچنین هزینه های تحصیل برای دوره های متوالی کارشناسی ارشد که در مدرک کارشناسی در همان زمینه و یا مرتبط با آن کسب شده است، وجود ندارد.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست