دانشگاه تریر

University of Trier

دانشگاه تریر ، یک دانشگاه دولتی واقع در شهر تریر آلمان میباشد که در سال ۱۹۷۰ تاسیس شد. ساختمان جدید این دانشگاه در منطقه شهری و حومه شهر, در ارتفاعات Tarforst تاسیس شده است. این دانشگاه دارای شش دانشکده با حدود ۴۷۰ اعضای هیات علمی است. در سال ۲۰۰۶ حدود  ۱۴،۰۰۰ نفر در این دانشگاه ثبت نام کردند که حدود ۱۵٫۵ درصد دانشجویان خارجی بودند. در ابتدای تاسیس تمرکز دانشگاه بر تاسیس دانشکده های حقوق, دندانپزشکی, فلسفه و الهیات بود. دانشگاه تریر یکی از قدیمی ترین و در عین حال – جوانترین دانشگاه های راینلند-پالتا است. دانشگاه تریر ابتدا در سال ۱۴۷۳ تاسیس شد، اما مانند سایر دانشگاه های آلمان که در غرب راین قرار داشتند، توسط ناپلئون در سال ۱۷۹۸ بسته شد. در سال ۱۹۷۰ یک دانشگاه جدید در تریر تاسیس شد – در ابتدا تا سال ۱۹۷۵ با دانشگاه کایزرسلاوترن به عنوان موسسه دوقلو بودند. از آن زمان، تیرر به یک مرکز بزرگ علمی در یک منطقه مشخص شده با نزدیکی آن به بلژیک، فرانسه و لوکزامبورگ توسعه یافت.

توصیه شرکت آتیه آفرینان ایرانیان برای اقامت و تابعیت در آلمان ، مشاوره از مشاوران آتیه آفرینان ایرانیان و مطالعه مقاله ” اقامت در آلمان” است .

دانشگاه تریر  – رتبه بندی دانشگاه تریر 

دانشگاه تریر از نظر کیفیت و ارائه خدمات مورد ارزیابی قرار گرفته است. برنامه هایی مثل مدیریت بازرگانی، اقتصاد، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، حقوق، علوم سیاسی، روانشناسی، تاریخ، زبان های روانشناسی یا جغرافیا به طور مرتب در درجه مثبت هستند. در سال 2012 دو تن از اساتید در زمینه مدیریت کسب و کار در رتبه 24 و 55 برترین اساتید آلمان و دیگری در رتبه 250 متخصص برتر جهان قرار گرفتند. طبق فرم ارزیابی دانشجویان نیز, از نظر تجهیزات و امکانات, دانشگاه تریر در رتبه 30 دانشگاه های آلمان قرار گرفت.

دانشگاه تریر  – دانشکده های دانشگاه تریر 

در دانشگاه تریر شما می توانید از طیف گسترده ای از دوره ها برای تکمیل مطالعات خود انتخاب کنید. مشاوره های تحصیلی این دانشگاه به دانشجویان کمک میکنند تا رشته تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب نمایند. تمام بخش ها در تحقیقات فعال هستند و از شبکه های قوی بین المللی بهره مند می باشند. کارکنان و دانشجویان رشته های مختلف می توانند با همکاری پروژه های تحقیقاتی و ارائه مشخصات منحصر به فرد در دانشگاه خود همکاری داشته باشند. این فعالیت ها وضعیت دانشگاه را به عنوان یکی از ۲۰ دانشگاه برتر علوم انسانی و علوم اجتماعی آلمان در نظر می گیرد که توانایی جذب سرمایه گذاری های تحقیقاتی شخص ثالث را به عهده دارد. این نشان دهنده ی ترکیبی قوی از تحقیقات اساسی و تحقیقاتی است.

در مقاله ای تحت عنوان ” تحصیل در آلمان” به طور مفصل درباره شرایط تحصیل در آلمان توضیح دادیم .

 • دانشکده آموزش و پرورش، فلسفه، روانشناسی
  دانشکده زبان شناسی، ادبیات، رسانه
  دانشکده مصر شناسي، پاپيرولوژي، تاريخ، باستان شناسی، تاريخ هنر، سیاست
  دانشکده اقتصاد، بازرگانی، جامعه شناسی، ریاضیات، علوم رایانه
  دانشکده قانون
  دانشکده جغرافیا، علوم زمین

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست