دانشگاه ارنست مورتیز آرنت (گریفس والد)

Ernest –Moritz-Arndt –Universität Greifswald

تاسیس این دانشگاه به سال ۱۴۵۶ برمی گردد و یکی از قدیمی ترین دانشگاههای اروپای مرکزی می باشد. این دانشگاه چهارمین دانشگاه قدیمی در آلمان است و در ایالت مکلنبورگ– فورپومرن واقع شده است. این دانشگاه نیز یکی از دانشگاههای تمام عیار در آلمان است زیرا طیف رشته ای کاملی دارد. افرادی که قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند می توانند در 50 رشته متنوع مشغول به تحصیل شوند و این دانشگاه با دارا بودن 5 دانشکده گزینه های مختلفی را در اختیار دانشجویان قرار داده است. در صورت تمایل به اخذ پذیرش از دانشگاه ارنست موریتس آرنت(گریفس والد) شما می توانید با موسسه آتیه آفرینان ایرانیان تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان در این زمینه بهره مند شوید. در مقاله پیش رو تلاش نموده ایم تا به سوالات شما عزیزان پیرامون مهاجرت تحصیلی به آلمان و دریافت پذیرش از دانشگاه ارنست موریتس آرنت(گریفس والد) پاسخ دهیم.

دانشگاه ارنست مورتیز آرنت

دانشگاه ارنست مورتیز آرنت

 

دانشگاه ارنست موریتس آرنت(گریفس والد)- معرفی دانشکده ها

دانشجویانی که تمایل به تحصیل در این دانشگاه را دارند با طیف گسترده ای از رشته ها در دانشکده های این دانشگاه روبرو هستند. دانشگاه ارنست مورتیز آرنت (گریفس والد) دارای پنج دانشکده می باشد که لیست آن ها به شرح زیر است:

1- دانشکده فقه

2- دانشکده علوم حقوق و قضایی

3- دانشکده پزشکی

4- دانشکده فلسفه

5- دانشکده ریاضیات و علوم طبیعی

 دانشگاه ارنست موریتس آرنت(گریفس والد)- رتبه بندی دانشگاه ها

رنکینگ ملی و جهانی دانشگاه ها شاخص مناسبی برای اندازه گیری کیفیت خدمات تحصیلی آن ها می باشد. با نگاهی به رتبه بندی جهانی در می یابیم که دانشگاه ارنست موریتس آرنت(گریفس والد) رتبه 631 را در جهان به خود اختصاص داده است و نیز با بررسی رتبه بندی ملی دانشگاه های آلمان به این نتیجه میرسیم که  دانشگاه ارنست موریتس آرنت(گریفس والد) جایگاه 47 ام را به خود اختصاص داده است. شما می توانید با توجه به رشته مورد علاقه خود دانشگاه های مختلف و رتبه بندی های آن ها را مورد بررسی قرار دهید.

 

دانشگاه ارنست موریتس آرنت(گریفس والد)- هزینه تحصیل و زندگی

یکی از دغدغه های دانشجویانی که تمایل به تحصیل در آلمان را دارند، برآورد هزینه های تحصیل و زندگی می باشد. نظام تحصیلی کشور آلمان رایگان می باشد و از این رو دانشجویان بین المللی بسیاری تمایل به تحصیل در این کشور را دارند. برای تحصیل در دانشگاه ارنست موریتس آرنت(گریفس والد) دانشجویان باید صرفا مبلغی را به عنوان هزینه ثبت نام پرداخت نمایند که حدودا 100 یورو می باشد. هزینه زندگی دانشجویی که شامل خوراک ، پوشاک و مسکن نیز می باشد در کشور آلمان حدودا 700 الی 800 یورو می باشد.

گروه آتیه آفرینان – مجری و ارایه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۲۲۲۲۶۷۷۷

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست