جاذبه های توریستی کشور سوئیس (Switzerland)

جاذبه های توریستی کشور سوئیس – توضیحات کلی درباره کشور سوئیس

سوئیس ملقب به پایتخت ورزش های زمستانی اروپا و طبیعت بی نهایت بکر و دلنشین ، مقصد بسیاری از گردشگران از سرتاسر دنیا می باشد . تفریحات هیجان انگیز ، سفرهای فوق العاده دلچسب ، جنگل های بسیار زیبا و دلربا ، معماری ساختمان ها و دریاچه های بسیار دیدنی از جاذبه های دیدنی کشور سوئیس می باشد .

جاذبه های توریستی کشور سوئیس – جاذبه های شهر لوسرن

شهری در قسمت مرکزی کشور سوئیس دارای دریاچه های بی نظیر و کوه های مرتفع و طبیعتی زیبا و دیدنی می باشد . این شهر دارای مکان های دیدنی بسیار زیاد می باشد که از جمله آنان می توان به سواحل دیدنی ، خانه هایی با معماری و رنگ بندی فوق العاده ، فروشگاه های بسیار زیاد و در آخر پرواز با ارتفاع بلند با پاراگلایدر را نام برد . از این شهر می توان با قایق تفریحی به شهر مونت ریگی سفر کرد و از آنجا نیز بازدید داشت .

جاذبه های توریستی کشور سوئیس – جاذبه های شهر ژنو

شهر ژنو شهر بین المللی در کشور سوئیس می باشد چرا که مردم در این شهر به زبان های بسیاری از جمله آلمانی ، ایتالیایی ، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند . این شهر به لحاظ جمعیت در سوئیس رده دوم و به لحاظ مساحت رده سوم را به خود اختصاص می دهد . سازمان های بین المللی بسیار مهمی همانند سازمان بهداشت جهانی ، صلیب سرخ جهانی و سازمان ملل متحد ، در این شهر قرار دارند از همین رو اهمیت این شهر را در بین سایر شهرهای کشور سوئیس چند برابر می کند . همچنین نهاد ها و مراکز دولتی این کشور نیز در این شهر قرار گرفته اند . دریاچه ژنو از جمله مکان های دیدنی این شهر محسوب می شود . تفریحاتی همچون قایق رانی ، اسکی ، ورزش های ساحلی ، مناظر دیدنی ساحلی و فواره Jet d’Eau که بسیار معروف می باشد و همه ساله گردشگران را برای بازدید و تفریح به این نقطه از شهر ژنو می کشاند .

جاذبه های توریستی کشور سوئیس – جاذبه های شهر زوریخ

این شهر را به لحاظ قیمت می توان گران ترین شهر جهان نام برد . زوریخ مرکز اقتصادی کشور سوئیس و دارای بالاترین کیفیت زندگی و سطح رفاه می باشد . شهر زوریخ بدلیل دارا بودن یکی از چهار بورس اول دنیا به لحاظ اقتصادی ، اهمیت بسیار زیادی در کشور سوئیس دارد شهر زوریخ علاوه بر اهمیت اقتصادی ، دارای مناظر بسیار زیبای طبیعی هم می باشد که از میان آنان می توان به آبشار راین اشاره کرد که گردشگران برای دیدن آن به این شهر می آیند .

جاذبه های توریستی کشور سوئیس – جاذبه های شهر آپنزل

شهر آپنزل ، معروف به شهر غذا و طبیعت ، دارای مناظر روستایی ، کوه های رشته کوه آلپ ، مکانی مناسب برای عاشقان طبیعت و کسانی که علاقمند به پیاده روی هستند مسیرهای دیدنی بسیاری برای پیاده روی در این شهر می توان یافت .

جاذبه های توریستی کشور سوئیس – جاذبه های شهر تیچینو

این شهر بسیار تحت تاثیر فرهنگ ، زبان و نوع زندگی ایتالیایی می باشد. غذاهای ایتالیایی ، معماری و حتی آب و هوای ایتالیایی ، حال و هوای این شهر را بسیار شبیه کشور ایتالیا کرده است . فرهنگ شهر تیچینو در کشور سوئیس ایتالیایی سوئیسی است . خانه های روستایی، دریاچه های بسیار زیبا و دره ها و کوه ها مورد توجه علاقمندان به سبک زندگی روستایی از سرتاسر جهان می باشد .

جاذبه های توریستی کشور سوئیس – جاذبه های شهر بلانزونا

شهر قرون وسطایی کشور سوئیس شهر بلانزونا می باشد . این شهر دارای بازار قدیمی و حداقل سه قلعه می باشد . وجود این اماکن تاریخی ، شهر بلانزونا را به میراث جهانی یونسکو واقع در کشور سوئیس بدل کرده است.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست