تمکن مالی اسلواکی

کشور اسلواکی از منابع طبیعی و مکان های گردشگری فوق العاده ای برخوردار است . به همین دلیل هر ساله گردشگران زیادی برای بازدید و گردشگری به کشور اسلواکی سفر می کنند . در عین حال افراد زیادی هم به دلایل متفاوت به کشور اسلواکی مهاجرت می کنند . مهاجرت به اسلواکی و دریافت اقامت دائمی این کشور با روش های متعددی امکان پذیر است . مهاجرت از طریق کار ، مهاجرت از طریق تحصیل ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ، مهاجرت از طریق خرید ملک و … از روش های مهاجرت به کشور اسلواکی هستند .

یکی از روش های مهاجرت به اسلواکی، مهاجرت از طریق تمکن مالی اسلواکی می باشد که موضوع مقاله حاضر نیز می باشد . در ادامه به بررسی تمکن مالی اسلواکی پرداخته شده است .

برای مهاجرت از طریق تمکن مالی اسلواکی نیازی به سرمایه گذاری و یا خرید ملک در کشور اسلواکی نمی باشد . البته افرادی که از طریق تمکن مالی اسلواکی در این کشور اقامت دارند می توانند در صورت تمایل شخصی در کشور اسلواکی ثبت شرکت نمایند . اما اجازه ی کار به عنوان کارمند و استخدام در ادارات کشور اسلواکی را ندارند .

افرادی که تمکن مالی اسلواکی را دارند می توانند برای همسر و فرزندان خود اقامت اسلوکی را دریافت کنند . البته اگر فرزندان در سن بالای 18 سال باشند باید خودشان برای اقامت خود اقدام نمایند . شخصی که بازنشسته شده باشد می تواند برای دریافت اقامت اسلواکی از طریق تمکن مالی اقدام نماید .

امکان ادامه تحصیل در کشور اسلواکی برای افرادی که تمکن مالی اسلواکی را دارند و خانواده آن ها وجود دارد .

توصیه شرکت آتیه آفرینان ایرانیان برای اقامت و تابعیت در اسلواکی، مشاوره از مشاوران آتیه آفرینان ایرانیان و مطالعه مقاله ” اقامت در اسلواکی” است .

تمکن مالی اسلواکی مدارک لازم جهت اثبات تمکن مالی اسلواکی

مدارک لازم برای اثبات تمکن مالی اسلواکی به شرح زیر می باشد .

  • مدارک سود شرکت های خصوصی متقاضی
  • مدارک سپرده بانکی متقاضی
  • مدارک درآمد سهام متقاضی
  • فیش حقوق بازنشستگی متقاضی
  • اسناد ملکی ( اجاره نامه ) متقاضی

شما می توانید ، با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان ، اطلاعات کامل تری در این زمینه کسب نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست