تمکن مالی آلمان

اقامت از طریق تمکن مالی  یکی از روش های مهاجرت به کشور های خارجی است . روش مهاجرت از طریق تمکن مالی معمولاً برای افرادی مناسب است که بازنشسته شده اند و یا از توانایی مالی بالایی برخوردار هستند و توانایی تأمین هزینه های زندگی خود و خانواده ی خود را دارند .

در مقاله ” اقامت در آلمان” به طور مفصل درباره شرایط اقامت و تابعیت آلمان اطلاعات کسب کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به آلمان شرکت آتیه آفرینان ایرانیان توصیه می کند نگاهی به مقاله ” مهاجرت به آلمان” بیاندازید.

اقامت از طریق تمکن مالی  در کشور های خارجی این اجازه را به افراد می دهد که بدون کار کردن در کشور های خارجی بتوانند در این کشورها زندگی کنند . البته این افراد باید بتوانند تمام هزینه های خود را در کشور های خارجی تأمین نمایند .

چون در  بیشتر کشور های اروپایی اقامت از طریق تمکن مالی  امکان پذیر است بسیاری از افراد فکر می کنند که اقامت از طریق تمکن مالی آلمان امکان پذیر است اما این تفکر اشتباه می باشد . مهاجرت به آلمان از طریق تمکن مالی آلمان امکان پذیر نیست و افراد باید از روش های دیگر برای دریافت اقامت آلمان استفاده کنند مانند سرمایه گذاری ، کار ، تحصیل ، ازدواج ، ثبت شرکت  و …

همچنین افراد  می توانند  با روش تمکن مالی  اقامت کشور اتریش را که در نزدیکی کشور آلمان است دریافت نمایند . حتی افراد با مهاجرت از طریق تمکن مالی اتریش می توانند در این کشور اقامت نمایند .

اقامت از طریق تمکن مالی  در اتریش دارای شرایط و محدودیت هایی است . فردی که درخواست اقامت از طریق تمکن مالی  در اتریش را دارد باید در حساب بانکی اش به ازای هر نفر 22000 یورو داشته باشد . علاوه بر آن متقاضی باید ثابت کند که در هر ماه در آمد او مبلغی بین 2500 تا 3000 یورو می باشد .

در مقاله ای تحت عنوان ” تحصیل در آلمان” به طور مفصل درباره شرایط تحصیل در آلمان توضیح دادیم .

اقامت از طریق تمکن مالی  معمولاً برای افرادی که در سن بالای 40 سال هستند مناسب است . فردی که اقامت از طریق تمکن مالی  اتریش را دریافت کند می تواند برای همسر و فرزندان زیر 18 ساله ی خود اقامت اتریش را دریافت نماید .

شما می توانید ، با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان ، اطلاعات کامل تری در این زمینه کسب نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست