تعیین وقت سفارت اتریش

همانگونه که اطلاع دارید برای تهیه ی ویزای کشور اتریش باید اول جهت تعیین وقت سفارت اتریش اقدام نمایید . برای سفر به کشور اتریش روش های گوناگونی وجود دارد شما با هر روشی که بخواهید به اتریش مهاجرت کنید باید ویزای کشور اتریش را تهیه نمایید . حال نوع ویزا بستگی به شرایط شما و مدت زمان اقامت شما در اتریش دارد . برای تهیه ویزای اتریش اولین گام تعیین وقت سفارت اتریش می باشد شما می توانید به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری برای تعیین وقت سفارت اتریش اقدام نمایید .

هنگامی که تعیین وقت سفارت اتریش را انجام دادید برای مصاحبه به شما یک تاریخ و ساعت مشخص داده می شود که باید در تاریخ مشخص شده برای انجام مصاحبه در سفارت اتریش حاضر شوید . در مصاحبه باید توضیحاتی را درباره قصد خود از سفر به کشور اتریش ارائه نمایید . در مصاحبه می توانید به زبان فارسی صحبت کنید زیرا کارمندان سفارت اتریش به زبان فارسی مسلط هستند .

لازم به ذکر است که هنگامی که به سفارت اتریش می روید به افرادی که در بیرون سفارت هستند اصلا اعتماد نکنید و هرگز مدارک و اطلاعات خود را دراختیار آنان قرار ندهید .

همچنین در مصاحبه با لحن تند و خشن با کارکنان سفارت اتریش صحبت نکنید و خیلی آرام و با خونسردی و مؤدبانه توضیحات خود را ارائه دهید .

در مقاله ” تحصیل در اتریش” به طور مفصل درباره شرایط تحصیل در اتریش            اطلاعات کسب کنید .

آدرس سفارت اتریش در ایران به شرح زیر می باشد .

آدرس سفارت اتریش : تهران – خیابان نیاوران – خیابان باهنر – خیابان مقدسی – خیابان محمود احمدی زمانی – کوچه میر ولی – پلاک 6 و 8

تلفن سفارت اتریش : 22750040

ساعات کاری سفارت اتریش در روز های یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک لازم برای سفارت اتریش مقاله “مدارک لازم برای سفارت اتریش ” مطالعه نمایید .

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعیین وقت سفارت اتریش به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست