تعیین وقت سفارت آلمان

کشور آلمان دارای شرایط توریستی و تحصیلی  مناسبی برای افراد خارجی می باشد . برای سفر به کشور آلمان و دریافت ویزای این کشور قدم اول تهیه ی ویزای این کشور است . برای دریافت ویزای آلمان و سفر به کشور آلمان ابتدا برای تعیین وقت سفارت آلمان اقدام نمایید .

شایان ذکر است برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقامت و تابعیت آلمان مقاله ” اقامت در آلمان” را مطالعه بفرمایید .

شما می توانید برای تعیین وقت سفارت آلمان  به آژانس های مسافرتی مراجعه نمایید و درخواست نمایید که آن ها برای شما نوبت بگیرند و یا در صورتی که وقت آزاد دارید خود برای تعیین وقت سفارت آلمان اقدام نمایید . تعیین وقت سفارت آلمان رایگان است اما اگر این کار را به آژانس های مسافرتی بسپارید  باید هزینه ای را برای آن پرداخت نمایید .

در مقاله ای تحت عنوان ” تحصیل در آلمان” به طور مفصل درباره شرایط تحصیل در آلمان        توضیح دادیم .

برای پر کردن فرم تعیین وقت سفارت آلمان به صورت آنلاین ابتدا شما باید دریافت ویزا را انتخاب نمایید سپس در مرحله بعد باید نوع ویزای مورد نظر خود را انتخاب نمایید که با اتخاب نوع ویزا اطلاعاتی درباره نوع ویزای انتخابی شما برایتان نمایش داده می شود .

در مرحله بعد باید روزی را برای مصاحبه انتخاب نمایید . در مرحله بعدی مشخصات فردی خود از قبیل نام و نام خانوادگی  ، شماره گذرنامه ، آدرس ایمیل و … از شما خواسته می شود . لازم به ذکر است که باید تمام اطلاعات را به درستی وارد کنید . در مرحله بعد یک تاییدیه برای شما ارسال می شود شما باید این تاییدیه را در هنگام مصاحبه همراه خود داشته باشید .

لازم به ذکر است که در صورتی که شما می خواهید با خانواده خود به کشور آلمان مسافرت نمایید لازم است که برای تمام اعضای خانواده خود تعیین وقت سفارت آلمان را انجام دهید و نوبت بگیرید .

یکی از روش های مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل می باشد شما می توانید در مقالات دیگر به طور مفصل درباره راه های دیگر ” مهاجرت به آلمان” اطلاعات کسب کنید .

آدرس سفارت آلمان در ایران به شرح زیر است .

آدرس سفارت آلمان در ایران : تهران – خيابان فردوسي – روبروي بانک مرکزي – پلاک 320-324

شماره تلفن سفارت آلمان در ایران : 39991920 – 39991140 – 39990000 (021)

فکس سفارت آلمان در ایران : 39991890 (021)

آدرس سایت سفارت آلمان در ایران : http://www.teheran.diplo.de

روز های کاری سفارت آلمان در ایران از یکشنبه تا پنجشنبه می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست