تحصیل کارشناسی در اتریش

کشور اتریش یکی از کشور هایی است که از مکان های گردشگری بسیاری برخوردار است . این کشور علاوه  برآثار گردشگری دارای دانشگاه های با کیفیت بسیار بالا است و همچنین پذیرای دانشجویان خارجی می باشد . هرساله افراد زیادی برای تحصیل کارشناسی در اتریش اقدام می کنند و پذیرش دانشگاه های این کشور را دریافت می کنند .

تحصیل کارشناسی در اتریش یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که می خواهند برای ادامه تحصیل به کشور های خارجی مهاجرت نمایند . کشور اتریش دارای دانشگاه های باکیفیت و معتبری است و دانشجویا ن با تحصیل کارشناسی در اتریش می توانند مدارک معتبری از دانشگاه های اتریش دریافت نمایند . دوره تحصیل کارشناسی در اتریش 4 سال است و در این دوره زبان تحصیل آلمانی می باشد .

بیشتر رشته های در مقطع کارشناسی در کشور اتریش ارائه می شوند اما رشته هایی که بیشترین داوطلبان را دارند عبارتند از :

  • رشته کارشناسی ارتباطات
  • رشته کارشناسی بازرگانی
  • رشته کارشناسی مهندسی

یکی از روش های مهاجرت به اترش از طریق تحصیل می باشد شما می توانید در مقالات دیگر به طور مفصل درباره راه های دیگر ” مهاجرت به اتریش ” اطلاعات کسب کنید .

برای تحصیل کارشناسی در کشور اتریش حداقل سطح A2 زبان آلمانی نیاز است. همچنین شهریه تحصیل کارشناسی در اتریش در هر ترم تقریباً 380 تا 750 یورو می باشد . هزینه زندگی دانشجویی در اتریش نیز 500 تا 600 یورو می شود .

تحصیل کارشناسی در اتریش

تحصیل کارشناسی در اتریش

 

برای مشغول شدن به کار پس از تحصیل کارشناسی در اتریش بهتر است که داوطلبان به تقویت زبان آلمانی خود بپردازند . هزینه های تحصیل در کشور اتریش نسبت به سایر کشور ها پایین تر است و همین مزیت باعث افزایش طرفداران تحصیل کارشناسی در اتریش می شود .

در مقاله ” اقامت در اتریش” به طور مفصل درباره شرایط اقامت و تابعیت اتریش اطلاعات کسب کنید .

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره ی تحصیل کارشناسی در اتریش به دست آورید پیشنهاد می کنم که به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید . کارشناسان سایت آتیه آفرینان ایرانیان آماده ارائه مشاوره رایگان و خدمات لازم در زمینه تحصیل کارشناسی در اتریش به شما عزیزان می باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست