تحصیل رایگان در اتریش

کشور اتریش امکان تحصیل رایگان را برای دانشجویان خارجی فراهم کرده است . همین مسئله باعث افزایش تمایل افراد ایرانی برای تحصیل در اتریش می شود . در ادامه به بررسی تحصیل رایگان در اتریش می پردازیم .

برای مهاجرت به کشور اتریش ، مقاله مهاجرت به اتریش را نیز مطالعه کنید .

تحصیل رایگان در اتریش تحصیل رایگان در مقطع لیسانس در کشور اتریش

برای دریافت پذیرش تحصیل رایگان در کشور اتریش برای مقطع لیسانس داوطلب باید دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و یا دیپلم 12 ساله با قبولی در کنکور سراسری ایران و مدرک زبان a2 آلمانی باشد. همچنین داوطلب باید نامه عدم منع تحصیل خود را به همراه ترجمه مدارک خود به دانشگاه مورد نظر ارائه دهد . در مقطع لیسانس در کشور اتریش دانشجو فقط باید هزینه های ثبت نام در دانشگاه را پرداخت می کند و لازم نیست که دانشجو برای تحصیل در دانشگاه شهریه پرداخت نماید. دوره ی لیسانس در کشور اتریش ۴ ساله است و دانشجو در طول این ۴ سال اجازه دارد در هر هفته 10 ساعت کار دانشجویی انجام دهد .

برای اقامت در کشور اتریش ، می توانید مقاله اقامت اتریش را مطالعه کنید .

تحصیل رایگان در اتریش تحصیل رایگان در مقطع فوق لیسانس در کشور اتریش

برای تحصیل رایگان در مقطع فوق لیسانس در کشور اتریش دانشجو باید مدرک معتبر لیسانس خود را به همراه مدارک دیگر به دانشگاه ارائه دهد . دانشجویان در این مقطع اگر بخواهند همسر و فرزندان خود را به کشور اتریش بیاورند باید در مدت زمان ۳ ماهه ای که اقامت موقتی که در کشور اتریش دارند درخواست دریافت اقامت دائم تحصیلی در اتریش را به سفارت ارائه دهند . دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد اجازه دارند به صورت پاره وقت 20 ساعت در هفته مشغول به کار شوند.

برای تحصیل در کشور اتریش می توانید مقاله تحصیل در اتریش را مطالعه نمایید .

تحصیل رایگان در اتریش تحصیل رایگان در مقطع دکتری در کشور اتریش

در مقطع دکتری در کشور اتریش دانشجو می تواند به صورت رایگان به تحصیل بپردازد . همچنین دانشجو می تواند برای پروژه های خود نیز حقوق دریافت نماید . مقطع دکتری برای دانشجویان سابقه کاری نیز حساب می شود . افراد برای تحصیل رایگان در مقطع دکتری در کشور اتریش باید مدارک تحصیلی مقاطع قبلی خود را به همراه مدارک هویتی و مدرک عدم منع تحصیلی به همراه تأیید یک استاد راهنما به دانشگاه مورد نظر ارائه دهند . دانشجویانی که به زبان آلمانی مسلط نیستند می توانند به زبان انگلیسی در این مقطع تحصیل نمایند، که برای پذیرش باید مدرک زبان انگلیسی ارائه دهند. همچنین دانشجویان مقطع دکتری در اتریش می توانند در هفته ۳۰ ساعت کار کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست