تحصیل داروسازی در اتریش

در کشور اتریش 3 دانشگاه داروسازی معروف وجود دارد . اکثر افراد تمایل دارند که برای تحصیل داروسازی در اتریش پذیرش یکی از این سه دانشگاه را دریافت کنند که در ادامه به معرفی شرایط هر کدام می پردازیم .

برای ثبت شرکت در اتریش اتریش می توانید مقاله ” ثبت شرکت در اتریش ” را بخوانید .

تحصیل داروسازی در اتریش دانشگاه وین در کشور اتریش

برای ورود به دانشگاه داروسازی وین داوطلب باید به صورت آنلاین برای آزمون ورودی دانشگاه ثبت نام کند . سپس داوطلب باید در آزمون ورودی مرحله یک شرکت کند . پس از آن داوطلب باید در آزمون ورودی مرحله دو شرکت کند . پس از بررسی و ارزیابی آزمون نتیجه ی آن برای داوطلب از طریق ایمیل ارسال می شود

توصیه می کنم که مقاله مهاجرت به اتریش را هم مطالعه نمایید .

تحصیل داروسازی در اتریش دانشگاه گراتس در کشور اتریش

برای ورود به این دانشگاه داوطلب باید دارای مدرک زبان C1 باشد زیرا تحصیل در این دانشگاه به زبان آلمانی می باشد . داوطلب باید مدرک زبان و سایر مدارک خود را از طریق ایمیل یا به صورت حضوری به امور دانشگاهی دانشگاه گراتس تحویل دهد . همچنین داوطلب باید در آزمون ورودی این دانشگاه قبول شود .

توضیحات کامل و مفصل درباره روش های اقامت در کشور اتریش در مقاله اقامت اتریش وجود دارد .

تحصیل داروسازی در اتریش دانشگاه اینسبورک در کشور اتریش

طول دوره تحصیلی در این دانشگاه 6 ترم می باشد . دانشجو برای ورود به این دانشگاه باید مدرک دیپلم خود را ارائه دهد و در آزمون ورودی این دانشگاه نیز شرکت کند . اگر داوطلب در آزمون ورودی دانشگاه شرکت نکند باید حداقل 10 ساعت در کلاس ها ی تعیین شده شرکت کند و دروس رشته ی زیست و شیمی را مطالعه کند . آزمون هایی که دانشجو یان باید برای ورود به ترم اول دانشگاه اینسبورک بگذراند عبارتند از : آزمون شیمی عمومی ویژه ی دانشجویان داروسازی ، آزمون زیست عمومی و زیست سلولی ، ارائه ی یک مقاله در زمینه ی دارو سازی و آزمون ریاضی و آمار .

جهت کسب اطلاعات کامل تر می توانید مقاله تحصیل در اتریش را مطالعه نمایید .

تحصیل دکتری داروسازی در اتریش

برای ورود به مقطع دکتری دارو سازی در کشور اتریش دانشجو باید در آزمون ورودی دانشگاه شرکت کند و همچنین دارای مدرک زبان آلمانی B2 باشد . طول دوره ی دکتری داروسازی در کشور اتریش 6 سال می باشد و شهریه ی هر ترم در این دوره 380 یورو می شود .

اگر می خواهید دربارۀ تحصیل داروسازی در اتریش اطلاعات بیشتری کسب نمایید می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه کنید و مقالۀ ” تحصیل دارو سازی در اتریش ” را مطالعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست