تحصیل به زبان انگلیسی در سوئیس

یکی از راه های مهاجرت به سوئیس تحصیل در سوئیس می باشد و همه ما می دانیم  یکی از مزایای تحصیل در خارج از کشور یادگیری یک زبان جدید است ولی این به معنی نیست که حتما باید یک زبان دیگر یاد بگیریم و به آن زبان تحصیل کنیم . خوشبختانه دومین زبان رایج در چهان زبان انگلیسی می باشد و بیشتر دانشگاه های سوئیس  برای جذب دانشجویان بین الملل دوره های تحصیل به زبان انگلیسی در سوئیس را افزایش داده اند . در این مقاله قصد داریم به توضیح تحصیل به زبان انگلیسی در سوئیس بپردازیم .

اگر قصد تحصیل به زبان انگلیسی در سوئیس را دارید پیشنهاد می شود به مشاوران آتیه آفرینان ایرانیان تماس حاصل نمایید .

تحصیل به زبان انگلیسی در سوئیس تحصیل در مدارس سوئیس

در سوئیس باید کودکان حداقل در مدرسه ابتدایی شرکت کنند .  در برخی از استان های سوئیس شروع آموزش به زبان های خارجی برای اولین بار در کلاس چهارم می باشد و در حالی که در دیگر استان های سوئیس از کلاس هفتم شروع می شود .  مدارس خصوصی در سوئیس گران هستند . حضور کودکان در مدرسه  از سن 6 تا 15 سال می باشد .

تحصیل به زبان انگلیسی در سوئیس تحصیل در دانشگاه های سوئیس

متقاضیان برای تحصیل در دانشگاه های سوئیس باید به اثبات هویت ، آدرس و شواهد از منابع مالی بپردازند . سالانه شهریه دانشجویان بین الملل  بین £ ۶۵۰ و ۱۰۰۰ £  می باشد .  بعضی از بورس های تحصیلی سوئیس برای دانشجویان خارجی وجود دارد که میتوانید از سایت دانشگاه ها پیگیری نمایید.

تحصیل به زبان انگیسی در سوئیس – زبان تحصیل کارشناسی در سوئیس

زبان تحصیل کارشناسی در سوئیس به زبان آلمانی، ایتالیایی و فرانسه تدریس است. مدت زمان تحصیل کارشناسی در سوئیس 3 الی 4 سال است و در رشته های علوم طبیعی، علوم انسانی، علوم کسب و کار، علوم مهندسی، ریاضیات و انفورماتیک تعلق می گیرد.تحصیل کارشناسی در سوئیس اولین تحصیل و مدرک دانشگاهی در سوئیس می باشد .

توصیه شرکت آتیه آفرینان ایرانیان برای اقامت و تابعیت در سوئیس ، مشاوره از مشاوران آتیه آفرینان ایرانیان و مطالعه مقاله ” اقامت در سوئیس” است .

تحصیل به زبان انگیسی در سوئیس – زبان تحصیل کارشناسی ارشد در سوئیس

تحصیل کارشناسی ارشد در سوئیس یک و نیم یا دو سال طول می کشد . زبان تحصیل کارشناسی ارشد در سوئیس به زبان انگلیسی نیز می تواند می باشد . برخی از رشته های مشترک مطالعه برای کارشناسی ارشد در سوئیس شامل امور بین المللی، اقتصاد، مهندسی، علوم کامپیوتر، مالی، ارتباطات، و کسب و کار بین المللی است.

 

تحصیل به زبان انگیسی در سوئیس زبان تحصیل دکترا در سوئیس

بعد از اتمام کارشناسی ارشد برای ادامه کار روی پایان نامه برای تحصیل دکترا در سوئیس می توانید اقدام نمایید . تحصیل دکترا در سوئیس سه تا چهار سال طول می کشد . بررسی مدارک برای تحصیل دکترا در سوئیس از اول فوریه تا ۱۵ فوریه طول می کشد . گاهی اوقات ممکن است مدارک از دانشگاه ها با رتبه بالا داشته باشید ولی نتوانید پذیرش بگیرید . رشته های کامپیوتر، برق و مکانیک بیشترین داوطلب را دارد و زمان بیشتری نسبت به بقیه رشته ها برای دریافت پذیرش صورت می گیرد . زبان تحصیل دکترا در سوئیس اکثرا به زبان انگلیسی می باشد. برای تحصیل در مقطع دکترا در سوئیس یک فرصت ۱ ساله داده می شود تا استاد مرتبط برای انجام تحقیقات خود پیدا کند  و بعد از گذست یک سال فرد متقاضی باید پروسه اپلای را دوباره انجام دهد. همچنین نظر نهایی استاد راهنما بعد از مصاحبه تلفنی یا ویدیویی یا حضوری در سوئیس اعلام می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست