تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی

معمولاً دوره های تحصیلی در کشور اسلواکی به زبان اسلواکیایی ارائه می شود . اما در برخی رشته ها امکان تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی وجود دارد . برای تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی دانشجو باید دارای مدرک زبان آیلتس باشد . نمره آیلتس برای تحصیل در هر مقطع تحصیلی متفاوت است . برای تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی در مقطع کارشناسی مدرک زبان آیلتس 5.5 الزامی است . برای تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی در مقطع کارشناسی ارشد مدرک زبان آیلتس 6.5 الزامی است . برای تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی در مقطع کتری مدرک زبان آیلتس 7 الزامی است .

طول دوره تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور اسلواکی بین 3 تا 4 سال و طول مدت تحصیل در مقطع فوق لیسانس در اسلواکی بین 1 تا 2 سال و طول مدت تحصیل در مقطع دکتری در اسلواکی بین 3 تا 4 سال می شود .

نکته قابل توجه در تحصیل در اسلواکی شرایط سنی دانشجویان است به این صورت که برای تحصیل در مقطع لیسانس سن دانشجویان  نباید بیش از 25 سال باشد و برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس سن دانشجویان نباید بیش از 35 سال باشد و برای تحصیل در مقطع دکتری نیز محدودیت سنی وجود ندارد .

لازم به ذکر است که برای تحصیل در رشته های پزشکی در کشور اسلواکی داوطلبان باید قبل از شروع دوره تحصیلی در دوره های کالج شرکت نمایند و پس از پایان دوره باید در آزمون کالج شرکت نمایند و در صورت قبولی در آزمون می توانند وارد دانشگاه شوند .

همچنین افرادی که می خواهند به زبان اسلواکیایی در کشور اسلواکی تحصیل نمایند می توانند قبل از شروع دوره تحصیلی در دوره های آموزش زبان در کالج اسلواکی شرکت نمایند و مدرک زبان خود را بگیرند .

جهت تکمیل اطلاعات خود در زمینه تحصیل به زبان انگلیسی در اسلواکی می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست