تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان

کشور آلمان نیز همانند سایر کشورها از دانشگاه های با کیفیتی برخوردار می باشد و هرساله دانشجویان زیادی برای تحصیل در دانشگاه های این کشور اقدام به پذیرش می نمایند . بسیاری از افراد تمایل دارند که بدانند آیا می توانند به تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان بپردازند. بنابراین در این بخش تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان بررسی می شود .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در آلمان را مطالعه نمایید .

 

 بسیاری از دانشگاه ها در کشور آلمان دوره های تحصیلی را به زبان انگلیسی ارائه می کنند. معمولاً دروس رشته های اقتصاد و علوم اجتماعی به زبان انگلیسی ارائه می شوند. رشته های علوم طبیعی و کشاورزی نیز، هم به زبان آلمانی و هم به زبان انگلیسی ارائه می شوند . برای تحصیل به زبان انگیسی در آلمان داشتن مدرک زبان آیلتس یا تافل الزامی است. برای این که بفهمید چه دوره هایی به زبان انگلیسی ارائه می شوند باید به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه نمایید و رشته ها را بررسی نمایید ، واضح است دوره هایی که عناوین آن ها به زبان انگلیسی هستند ، به زبان انگلیسی نیز ارائه می شوند . لازم به ذکر است که در کشور آلمان تحصیل به زبان انگلیسی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی امکان پذیر نمی باشد . زیرا در رشته های پزشکی فرد باید در دوران تحصیل با افراد آلمانی که بیمار هستند دائماً برخورد داشته باشد بنابراین برای درمان افراد آلمانی باید به زبان این کشور که آلمانی است تا حدی تسلط داشته باشید .

تحصیل در آلمان یکی از روش های مهاجرت به آلمان می باشد .

تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی در آلمان

در دوره کارشناسی رشته ها اکثرا به زبان آلمانی هستند و در صورتی که به زبان انگلیسی تحصیل نمایید باید در نظر داشته باشید که که دروس در ترم های اول به زبان انگلیسی هستند و در ترم های پایانی دروس به زبان آلمانی ارائه می شوند. پس برای تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور آلمان داوطلبان باید هم به زبان انگلیسی و هم به زبان آلمانی مسلط باشند .

تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در آلمان

در مقطع کارشناسی ارشد امکان تحصیل به زبان انگلیسی در ۳۷ رشته که با علوم کشاورزی ، علوم تغذیه و جنگلداری و چندین رشته دیگر مرتبط هستند وجود دارد .

تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان تحصیل در مقطع دکتری به زبان انگلیسی در آلمان

در مقطع دکتری امکان تحصیل به زبان انگلیسی در بیشتر رشته ها نظیر مهندسی ها وجود دارد .

با تحصیل در کشور آلمان شما می توانید اجازه اقامت در آلمان را کسب نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست