بورسیه تحصیلی اتریش

همه ی دانشجویانی که در کشور اتریش تحصیل می کنند در رقابت هستند که بتوانند بورسیه تحصیلی اتریش را دریافت کنند . برای دریافت بورسیه تحصیلی اتریش دانشجو باید شرایط لازم را داشته باشد که در ادامه بررسی می شود .

 توضیحات کامل و مفصل درباره روش های اقامت در کشور اتریش در مقاله اقامت اتریش وجود دارد .

کشور اتریش برای دانشجویان بین المللی خود انواع کمک هزینه های تحصیلی را ارائه می کند که به دانشجویان توصیه می شود برای کاهش هزینه های تحصیلی خود از این کمک هزینه ها استفاده نمایند . در کشور اتریش این امکان وجود دارد که دانشجوبه صورت همزمان برای چند کمک هزینه ی تحصیلی درخواست بدهد . در کشور اتریش بورسیه های محدودی وجود دارند که پس از بررسی صلاحیت های لازم متقاضی به او داده می شود .

بورسیه تحصیلی اتریش – شرایط دریافت بورسیه تحصیلی اتریش

شرایط دریافت در دانشگاه های کشور اتریش متفاوت است . برخی از دانشگاه های پزشکی در کشور اتریش بورسیه تحصیلی پزشکی برای دانشجویان خود ارائه می کنند که با مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظر می توانید شرایط آن را بررسی کنید .

در بیشتر اوقات دریافت بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی در کشور اتریش سخت تر از دریافت بورسیه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری است . افرادی که از رزومه های تحصیلی بالا و عالی در مقاطع قبلی خود برخوردار باشند می توانند بورسیه رایگان کشور اتریش را دریافت نمایند .

توصیه می کنم که مقاله مهاجرت به اتریش را هم مطالعه نمایید .

بورسیه تحصیلی اتریش بورسیه تحصیلی بنیاد جمهوری ارتش کشور اتریش

این بورسیه در تمام مقاطع برای تمام رشته ها ارائه می شود . افرادی که واجد شرایط هستند می توانند از این کمک هزینه استفاده نمایند . همچنین دانش آموزانی که مشکلات مالی دارند می توانند از بورسیه مدارس شبانه روزی کشور اتریش استفاده نمایند .

بورسیه تحصیلی اتریش بورسیه دانشجویی فولبرایت کشور اتریش

این بورسیه به افرادی که در مقطع کارشناسی ارشد هستند تعلق می گیرد . این بورسیه فرد را بین 1 تا 2 سال پوشش می دهد . برای دریافت این بورسیه داوطلب باید دارای مدرک کارشناسی معتبر باشد . این بورسیه مبلغ 25 هزار دلار برای دوره ی یک ساله و اگر دوره دو ساله باشد  مبلغ 125هزار دلار در هر سال به عنوان کمک هزینه تحصیلی و زندگی دانشجو ارائه می کند . این بورسیه برای رشته مدیریت کسب و کار ، رشته برنامه های LLM و رشته مدیریت انسان و دام ها و رشته دارو سازی ارائه می شود .

جهت کسب اطلاعات کامل تر می توانید مقاله تحصیل در اتریش را مطالعه نمایید .

بودجه پوزیشن های دکتری علوم سیاسی کشور اتریش 2017 HIS

این بورسیه هزینه تحصیل در مقطع دکتری را دریافت می کند . کسی که این بورسیه را دریافت کند به وسیله مؤسسه HIS زیرنظر گرفته می شود . این بورسیه مبلغ 2.052 یورو در هر ماه به دانشجو ارائه می دهد به علاوه مبلغ 800 یورو هم به عنوان کمک هزینه تحصیلی به فرد می دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست